Grunt leśny na sprzedaż Zbrudzewo działka 47.404 m2 | WGN Poznań

Grunt leśny na sprzedaż Zbrudzewo działka 47.404 m2

Grunt leśny na sprzedaż Zbrudzewo działka 47.404 m2

Grunt leśny na sprzedaż Zbrudzewo działka 47.404 m2

Zbrudzewo, gmina Śrem, powiat śremski, województwo wielkopolskie, Polska

Na sprzedaż

890 000zł

 • DJI_0969
 • zrzut emapa MPZP
 • DJI_0999
 • DJI_0032
 • DJI_0034
 • DJI_0047
 • DJI_0985
 • DJI_0976
 • DJI_0033
 • DJI_0971
 • DJI_0053
 • DJI_0055
 • zrzut emapa

ID nieruchomości :

 RH-25139-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

47.404

Informacje

Na sprzedaż działka 47.404 m2 w Zbrudzewie gmina Śrem, MPZP

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 4,7404 ha, położoną w Zbrudzewie, w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Śrem. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod grunty rolne i leśne. Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji przy drodze krajowej nr 434 w bezpośrednim sąsiedztwie stacji benzynowej Orlen.

Działka położona na obszarze Zbrudzewa, malowniczej miejscowości w gminie Śrem, zachwyca swoim urozmaiconym krajobrazem oraz dogodną lokalizacją. Znajduje się w otoczeniu zieleni, co zapewnia spokój i możliwość kontaktu z naturą, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób poszukujących odpoczynku poza zgiełkiem miejskim.

Ta atrakcyjna działka ma wiele do zaoferowania przyszłym nabywcom. W przypadku podjęcia działań w zakresie zmiany zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jej powierzchnia pozwala na realizację różnorodnych planów, od budowy domu jednorodzinnego po rozwój komercyjny. Bliskość miejscowości Śrem zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskiego życia, takich jak sklepy, szkoły czy placówki medyczne. Ponadto, położenie w gminie Śrem, która słynie z dobrej infrastruktury i atrakcyjnych inwestycji, dodaje wartości tej działce.

Dla osób poszukujących inspiracji i możliwości rekreacyjnych, okolica oferuje wiele atrakcji. Zbrudzewo to obszar bogaty w tereny zielone, ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że działka znajduje się w bliskiej odległości od większych miast, takich jak Poznań, co zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy usług oraz możliwości zawodowych czy edukacyjnych.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Powierzchnia działki: 47.404,00 m2

Oznaczenie działki w MPZP: 3R oraz 4ZL

Uzbrojenie: instalacja wodociągowa oraz energetyczna w bezpośrednim sąsiedztwie

LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana jest w niezwykle urokliwym otoczeniu pól i lasów oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie miasta Śrem przy drodze krajowej nr 434 tuż obok niedawno wybudowanej stacji paliw Orlen. Aktualnie działka częściowo wykorzystywana jest pod działalność rozliczą. Część działki stanowi fragment lasuotaczający urokliwy staw powstały w miejscu wyrobiska piasku.

Droga krajowa 434 jest intensywnie wykorzystywanym szlakiem komunikacji samochodowej łączącym Kleszczewo, Kórnik (przecina drogę szybkiego ruchu S11), Śrem, Gostyń oraz Rawicz (droga S5).

Najważniejsze odległości:

Śrem: 6,8 km 8 min

Kórnik: 13 km 14 min

Poznań: 36 km 35 min

Rawicz: 69 km 1 godz

Gostyń 33 km 33 min

UZBROJENIE

Sieć wodociągowa oraz sieć energetyczna znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie działki.

OGRODZENIE

Działka obecnie jest nieogrodzona.

NAJWAŻNIEJSZE ZAŁOŻENIA MPZP

W zakresie zasad kształtowania zabudowy oraz wskaźników zagospodarowania terenów lasów, oznaczonych symbolem ZL ustala się:

1. zachowanie i użytkowanie terenów leśnych zgodnie z przepisami odrębnymi;

2. zalesianie gruntów rolnych, z możliwością użytkowania rolniczego tych terenów do czasu realizacji zalesień;

3. zachowanie cieków wodnych, terenów podmokłych.

4. Zakazuje się lokalizacji budynków.

W zakresie zasad kształtowania zabudowy oraz wskaźników zagospodarowania terenów rolniczych, oznaczonych symbolami R ustala się:

1. zagospodarowanie terenu pod uprawy rolnicze, ogrodnicze i sadownicze, zgodne z przepisami odrębnymi;

2. zachowanie istniejących i lokalizację nowych zadrzewień śródpolnych, o charakterze krajobrazowym i wiatrochronnym;

3. zachowanie i użytkowanie cieków wodnych, rowów melioracyjnych i ich konserwację;

4. możliwość lokalizacji łąk i pastwisk;

5. możliwość zalesienia gruntów, oznaczonych użytkiem Lz zgodnie z przepisami odrębnymi, bądź ich dotychczasowe użytkowanie.

6. Zakazuje się lokalizacji budynków, w tym zabudowy zagrodowej.

OGRODZENIE

Działka obecnie nie jest ogrodzona.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości