Kredyt na zakup nieruchomości - kredytowanie | WGN Poznań

Finansowanie na zakup nieruchomości

Kredytowanie

Poznaj możliwości finansowania

Potrzebujesz korzystnego kredytu?

wgn poznan sprzedaz nieruchomosci doradztwo prawne

Pomożemy Tobie w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości. Współpracujemy z ponad 20 najważniejszymi bankami udzielającymi finansowania w tym zakresie. Nasi eksperci bezpłatnie zbadają Twoją zdolność kredytową i zaproponują najlepsze, najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniające Twoje preferencje i oczekiwania.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania kredytu od sprawdzenia zdolności, zebranie najkorzystniejszych ofert, wyboru, skompletowania dokumentów aż do podpisania umowy z wybranym bankiem i uruchomienia kredytu. Wszystkie działania związane z pozyskaniem finansowania skojarzymy z procesem nabycia wymarzonej nieruchomości.

Napisz do Nas!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Masz pytanie? Nie krępuj się – zadzwoń do nas! 

wgn poznan sprzedaz rekomendacje opinie ocena

Gorąco polecam WGN Poznań. Za ich pośrednictwem kupiłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Pani Estera i Pan Szymon zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie i sprawnie. Niczym nie musiałam zawracać sobie głowy. Dodatkowo byli bardzo elastyczni pod względem czasu spotkań i towarzyszyli mi na każdym etapie zakupu. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Polecam!

Karolina Weinert

-

klient