Sprzedaż mieszkania Poznań - sprzedaż domu - pomagamy w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu | WGN - Biuro nieruchomości Poznań

7 powodów dlaczego oszczędzasz sprzedając z nami!

1

Nie ponosisz kosztów zamieszczania ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych

2

Nie tracisz czasu na odbieranie dziesiątek telefonów (również od agencji)

3

Nie ponosisz dodatkowych kosztów promocji reklamy

4

Jesteś objęty naszą polisą ubezpieczeniową

5

Nie tracisz środków i czasu na dojazdy i prezentacje nieruchomości

6

Przygotujemy za Ciebie mieszkanie do prezentacji

7

My zajmujemy się sprzedażą, a Ty w tym czasie możesz zarabiać lub odpoczywać. 

Napisz do nas, będziesz o krok bliżej do skutecznej sprzedaży.

  wgn poznan sprzedaz nieruchomosci osczednosc czasu pieniedzy

  Sprzedaj z nami mieszkanie lub dom – pomoc w sprzedaży nieruchomości

  Planujesz sprzedać nieruchomość, tylko nie wiesz, od czego zacząć? Nic straconego. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Poznaniu pomaga w sprzedaży domów. Dzięki fachowej wiedzy dokonamy tego wspólnie, bez zbędnych nakładów finansowych z Twojej strony. Podpowiemy, jak korzystnie zaprezentować nieruchomość, napisać rzetelny opis i dokumentację zdjęciową. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Poznaniu pośredniczy także w sprzedaży mieszkań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Twoja nieruchomość w krótkim czasie znajdzie nowego właściciela. Twoja oferta zostanie przedstawiona szerokiemu gronu potencjalnych klientów, co zwiększy szansę na pomyślną sprzedaż. Wspieramy cały proces transakcji, aby przebiegła bezpiecznie i bezproblemowo. Postaramy się o wypracowanie ceny satysfakcjonującej obie strony. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą domu lub mieszkania na terenie Poznania i okolic, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy liderem efektywnych transakcji. Zapraszamy do kontaktu!
  wgn poznan sprzedaz nieruchomosci skutecznosc dzialan

  Skuteczność działań

  Potrafimy skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość, indywidualnie dopasowując metody sprzedaży, kanały dystrybucyjne, promocję ofert tak, aby oferta trafiła do klienta docelowego. Ze względu na doświadczenie potrafimy trafnie oszacować wartość nieruchomości oraz przedstawić Klientowi proces sprzedaży uwzględniając cenę nieruchomości i czas potrzebny do jej zbycia.

  wgn poznan sprzedaz nieruchomosci wiedza techniczna

  Szeroka wiedza techniczna i doświadczenie wykonawcze

  ze względu na obszerną wiedzę oraz współpracę ze specjalistami z branży budownictwa potrafimy doradzić w wielu kwestiach technicznych nurtujących nowych Nabywców nieruchomości, potrafimy rozwiać wątpliwości lub zaproponować najlepsze rozwiązania techniczne.

  wgn poznan sprzedaz nieruchomosci wsparcie prawne

  Wsparcie prawne

  współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Prawniczymi oraz Notarialnymi w Poznaniu. Jeżeli nurtują Cię zagadnienia prawne związane z Twoją nieruchomością, potrzebujesz wsparcia, doradztwa lub pomocy w rozwiązaniu problemów natury prawnej (zadłużenia nieruchomości, kwestie spadkowe, kwestie związane ze współwłasnością, brak dokumentów, etc.), pomożemy Ci w tym zakresie.

  wgn poznan sprzedaz nieruchomosci lider

  Jakość gwarantowana przez WGN

  WGNWielka Giełda Nieruchomości - jest liderem działającym od 28 lat na rynku nieruchomości, jednocześnie największym polskim Koncernem Biur Obrotu Nieruchomościami. WGN w swojej historii przeprowadził ponad 150 000 transakcji w kraju i na świecie dla ponad ćwierć miliona klientów, co jest absolutnym rekordem w Polsce.

  WGN

  Gwarancją Sukcesu WGN jest:

  Lider obrotu nieruchomościami