Sprzedaż mieszkania Poznań - sprzedaż domu - pomagamy w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu | WGN Poznań
wgn poznan sprzedaz nieruchomosci osczednosc czasu pieniedzy

Sprzedaj z nami mieszkanie lub dom – pomoc w sprzedaży nieruchomości

Planujesz sprzedać nieruchomość, tylko nie wiesz, od czego zacząć? Nic straconego. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Poznaniu pomaga w sprzedaży domów. Dzięki fachowej wiedzy dokonamy tego wspólnie, bez zbędnych nakładów finansowych z Twojej strony. Podpowiemy, jak korzystnie zaprezentować nieruchomość, napisać rzetelny opis i dokumentację zdjęciową. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Poznaniu pośredniczy także w sprzedaży mieszkań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Twoja nieruchomość w krótkim czasie znajdzie nowego właściciela. Twoja oferta zostanie przedstawiona szerokiemu gronu potencjalnych klientów, co zwiększy szansę na pomyślną sprzedaż. Wspieramy cały proces transakcji, aby przebiegła bezpiecznie i bezproblemowo. Postaramy się o wypracowanie ceny satysfakcjonującej obie strony. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą domu lub mieszkania na terenie Poznania i okolic, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy liderem efektywnych transakcji. Zapraszamy do kontaktu!

7 powodów dlaczego oszczędzasz sprzedając z nami!

1

Nie ponosisz kosztów zamieszczania ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych

2

Nie tracisz czasu na odbieranie dziesiątek telefonów (również od agencji)

3

Nie ponosisz dodatkowych kosztów promocji reklamy

4

Jesteś objęty naszą polisą ubezpieczeniową

5

Nie tracisz środków i czasu na dojazdy i prezentacje nieruchomości

6

Przygotujemy za Ciebie mieszkanie do prezentacji

7

My zajmujemy się sprzedażą, a Ty w tym czasie możesz zarabiać lub odpoczywać. 

Napisz do nas, będziesz o krok bliżej do skutecznej sprzedaży.

wgn poznan sprzedaz nieruchomosci skutecznosc dzialan

Skuteczność działań

Potrafimy skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość, indywidualnie dopasowując metody sprzedaży, kanały dystrybucyjne, promocję ofert tak, aby oferta trafiła do klienta docelowego. Ze względu na doświadczenie potrafimy trafnie oszacować wartość nieruchomości oraz przedstawić Klientowi proces sprzedaży uwzględniając cenę nieruchomości i czas potrzebny do jej zbycia.

wgn poznan sprzedaz nieruchomosci wiedza techniczna

Szeroka wiedza techniczna i doświadczenie wykonawcze

ze względu na obszerną wiedzę oraz współpracę ze specjalistami z branży budownictwa potrafimy doradzić w wielu kwestiach technicznych nurtujących nowych Nabywców nieruchomości, potrafimy rozwiać wątpliwości lub zaproponować najlepsze rozwiązania techniczne.

wgn poznan sprzedaz nieruchomosci wsparcie prawne

Wsparcie prawne

współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Prawniczymi oraz Notarialnymi w Poznaniu. Jeżeli nurtują Cię zagadnienia prawne związane z Twoją nieruchomością, potrzebujesz wsparcia, doradztwa lub pomocy w rozwiązaniu problemów natury prawnej (zadłużenia nieruchomości, kwestie spadkowe, kwestie związane ze współwłasnością, brak dokumentów, etc.), pomożemy Ci w tym zakresie.

wgn poznan sprzedaz nieruchomosci lider

Jakość gwarantowana przez WGN

WGNWielka Giełda Nieruchomości - jest liderem działającym od 28 lat na rynku nieruchomości, jednocześnie największym polskim Koncernem Biur Obrotu Nieruchomościami. WGN w swojej historii przeprowadził ponad 150 000 transakcji w kraju i na świecie dla ponad ćwierć miliona klientów, co jest absolutnym rekordem w Polsce.

WGN

Gwarancją Sukcesu WGN jest:

Lider obrotu nieruchomościami

  • 27 lat doświadczenia na rynku Polskim i zagranicznym,
  • profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie,
  • autorskie i rzetelne analizy rynku,
  • doskonała znajomość aktualnych trendów na rynkach lokalnych, krajowych i międzynarodowych,
  • wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości między innymi na ponad 100 portalach internetowych i w 3 własnych tytułach prasowych,
  • doradztwo finansowe i współpraca z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu,
  • indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego oferty,
  • pomoc w negocjacjach umowy,
  • finalizowanie bezpiecznych transakcji.
wgn poznan sprzedaz rekomendacje opinie ocena

Bardzo polecam WGN Poznań. Za ich pośrednictwem kupiłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona ze świetnej współpracy. Pełen profesjonalizm, Pani Estera służyła nam pomocą na każdym kroku, pozostając do dyspozycji też w nietypowych godzinach, elastyczne godziny spotkań i rzetelena pomoc w przeprowadzeniu całej transakcji od początku końca. Szczerze polecam.

Monica Chudoba

-

klient