Biuro nieruchomości Poznań Piątkowo | WGN

Biuro nieruchomości: Poznań-Piątkowo

Piątkowo od lat dynamicznie się rozwija. Jednym z motorów napędowych z pewnością była budowa trasy PST oraz stworzenie kampusu uniwersyteckiego UAM kilka kroków od pętli tramwajowej Os. Sobieskiego. Piątkowo to także rozwinięty handel (kilka znaczących galerii i pasaży) oraz bardzo duża oferta mieszkaniowa. Oprócz wieżowców powstałych w czasach PRL nieustannie prowadzone są kolejne inwestycje, za sprawą których dzielnica rozrasta się o nowe osiedla mieszkaniowe atrakcyjne dla ludzi w różnym wieku. Nie brakuje tutaj szkół, placówek opieki zdrowotnej, parkingów buforowych, terenów spacerowych i rozmaitych usług. Poznaniacy decydują się zamieszkać na Piątkowie również ze względu na doskonałe połączenie z centrum oraz innymi częściami Poznania (zarówno dla kierowców, jak i pasażerów komunikacji miejskiej). Sprawdź aktualnie dostępne oferty nieruchomości mieszkalnych bądź komercyjnych w tej okolicy!

Nieruchomości na sprzedaż na poznańskim Piątkowie

Marzysz o tym, by zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy doskonale skomunikowanej z resztą Poznania? Bądź na bieżąco z ofertami mieszkań i domów na sprzedaż. Zespół naszej agencji zapewnia bezpieczną transakcję oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystkie nieruchomości, które dostępne są na sprzedaż w naszym biurze, zostały wcześniej dokładnie sprawdzone. Osobiście dokonujemy szczegółowego rozpoznania stanu technicznego, stanu prawnego i nie tylko. Dzięki temu jako kupujący możesz mieć pewność, że kupujesz mieszkanie w cenie adekwatnej do jego wartości, bez jakichkolwiek niespodzianek. Przy każdej ofercie na liście ogłoszeń znajdziesz dane kontaktowe do agenta, który zajmuje się daną nieruchomością. Zadzwoń, by umówić się na obejrzenie mieszkania lub domu na Piątkowie, bo rynek jest niezwykle zmienny i w każdej chwili nieruchomość może z niego zniknąć.

Nieruchomości na wynajem: Poznań-Piątkowo

Szukasz mieszkania na wynajem na Piątkowie, a lokalizacja jest dla Ciebie bardzo ważna np. z uwagi na studia lub pracę? Nie masz doświadczenia w poszukiwaniu ofert i obawiasz się, że źle trafisz? Współpraca z biurem nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie mieszkania (oraz inne rodzaje nieruchomości) na wynajem są przez nasz zespół dokładnie sprawdzone, a cena ustalona w oparciu o warunki rynkowe. Skontaktuj się z agentem, by jak najszybciej podpisać umowę najmu nieruchomości na Piątkowie w Poznaniu!

Pomoc w wystawieniu nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem: Poznań-Piątkowo

Posiadasz np. po rodzicach kilkupokojowe mieszkanie na Piątkowie, ale nie planujesz przeprowadzki? Przebywasz na stałe za granicą i chcesz czerpać korzyści z kawalerki w Poznaniu? A może wyprowadzasz się z miasta, jednak mieszkanie nie może stać puste? W zależności od tego, czego potrzebujesz i oczekujesz, zajmiemy się całym procesem sprzedaży albo wynajmu nieruchomości mieszkalnej bądź komercyjnej. Przeprowadzimy rozpoznanie, przygotujemy strategię i zajmiemy się jej sukcesywną realizacją. Zadbamy między innymi o atrakcyjne zdjęcia do oferty, pokażemy dom zainteresowanym, przygotujemy umowy, będziemy koordynować działania z notariuszem i załatwimy wszystkie inne formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości — doskonale znamy rynek, jakim jest Poznań-Piątkowo i pomożemy Ci wynająć bądź sprzedać mieszkanie na warunkach korzystnych dla Ciebie.