Wyjątkowa działka nad jeziorem Swarzędzkim | WGN Poznań

Wyjątkowa działka nad jeziorem Swarzędzkim

Wyjątkowa działka nad jeziorem Swarzędzkim

Wyjątkowa działka nad jeziorem Swarzędzkim

swarzędz

Na sprzedaż

1 047 000zł

  • DJI_0495
  • DJI_0491
  • DJI_0480
  • DJI_0484
  • _DSC2770
  • Mapa-działka-Swarzędz

ID nieruchomości :

 RH-13623-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

4910

Informacje

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną nad samym Jeziorem Swarzędzkim. Przeznaczenie przedmiotowej nieruchomości jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową. Działka znajduje się w otoczeniu terenów zielonych, a także w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Oferta skierowana przede wszystkim dla klienta poszukującego działki nad jeziorem, na której planuje wybudować swój dom marzeń.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 4.910 m2. Swoim kształtem przypomina prostokąt o wymiarach 49,6 m szerokości oraz 99 m długości. Przedmiotowa działka zlokalizowana jest na terenie objętym dwoma Miejscowymi Planami Zagospodarowania Przestrzennego. Około 680 m2 objętych jest planem 3MN/U zapewniającym 30% powierzchni zabudowy działki oraz około 4230 m2 objętych planem 2ZL, ustanawiający tam tereny zieleni oraz obiektów małej architektury.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Dojazd do działki zapewnia droga asfaltowa, jednakże ostatni odcinek zmienia się w utwardzoną drogę gruntową. Działka zlokalizowany jest w pobliżu przepięknej ścieżki spacerowo-rowerowej. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że w bezpośredniej odległości znajdują się kryty basen, skatepark, orlik, zewnętrzna siłownia czy plac zabaw. Nieruchomość położona jest w mieście Swarzędz, który obecnie jest jednym mocniej rozwijających się miast pod względem gospodarczym oraz infrastruktury miejskiej.

STAN OBECNY/OGRODZENIE

Obecnie działka jest zalesiona drzewami liściastymi oraz iglastymi. Dodatkowo na przedmiotowej nieruchomości znajduje się dom, który wymaga wyburzenia. Działka ogrodzona jest metalową siatką.

MEDIA

Do działki doprowadzona jest sieć wodna oraz elektryczna.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka położona jest w urokliwym miejscu nad samym Jeziorem Swarzędzkim. Działkę otaczają lasy oraz tereny zielone. Najbliższa okolica zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej, medycznej, komunikacyjnej, sportowo-rekreacyjnej oraz rozrywkowej. Ponadto w bezpośredniej odległości znajduje się wiele terenów i tras spacerowo-rowerowych.

Dojazd do ronda Śródka w Poznaniu zajmuje zaledwie 10 min. samochodem, natomiast do DK92 (obwodnicy Poznania) zaledwie 4 min.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodatkowe informacje

  • Wyjątkowa działka nad jeziorem Swarzędzkim: 1047000

Lokalizacja

Podobne nieruchomości