Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, Poznań, ul. Grunwaldzka  | WGN Poznań

Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, Poznań, ul. Grunwaldzka 

Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, Poznań, ul. Grunwaldzka 

Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, Poznań, ul. Grunwaldzka 

Poznań, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne

1 200zł

 • DSC_1196-HDR
 • DSC_1188
 • DSC_1203-HDR
 • DSC_1182-HDR
 • DSC_1206
 • DSC_1210
 • DSC_1211
 • Poglądowy plan lokalu ul. Grunwaldzka 11, 13.06.2024

ID nieruchomości :

 RH-27408-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

2

Łazienki

1

Powierzchnia

36.3

Informacje

Na wynajem lokal użytkowy 36 m2, Poznań, ul. Grunwaldzka 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego, położonego w doskonałej lokalizacji przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z trzech pomieszczeń oraz części socjalnej. Ogromnym atutem tego lokalu jest jego świetne położenie – przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Matejki w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku tramwajowego i autobusowego.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Powierzchnia lokalu: 36,3 m2

Liczba pomieszczeń: 

 • 2 pomieszczenia biurowe
 • hol/pomieszczenie biurowe
 • pomieszczenie gospodarcze  

Lokal klimatyzowany

Parking przed lokalem

Świetna komunikacja z każdym zakątkiem Poznania

 

LOKALIZACJA

Budynek, w którym znajduje się lokal położony jest na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Grunwaldzkiej tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Matejki. Otoczony jest zarówno rozbudowaną infrastrukturą drogową jak i transportu publicznego. Przystanek tramwajowy (linie: 6,13,15)  znajduje się w odległości zaledwie 150 metrów od obiektu (2 min. pieszo). W pobliżu znajdują się liczne lokale biurowe, punkty handlowo – usługowe. Doskonałe położenie nieruchomości sprawia, że lokal idealnie nadaje się na biuro, agencję ubezpieczeniową lub innego rodzaju działalność, dla której ta doskonała lokalizacja sprzyja. 

 

OPIS LOKALU

Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na parterze w 8-kondygnacyjnym budynku. Na powierzchnię lokalu składają się: pomieszczenie o powierzchni 6,8 m2, które obecnie służy za hol z którego jest wyjście do pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 2,7m2 i do dwóch wydzielonych biur o powierzchni 15,8 m2 i 11 m2. Budynek znajduje się w pierwszej linii zabudowy, przy drodze publicznej z bardzo dobrą ekspozycją reklamy. Lokal jest klimatyzowany i ogrzewany elektrycznie.

 

MIEJSCA PARKINGOWE

Przed budynkiem znajduje się parking.

 

OPŁATY

Miesięczny czynsz najmu 1.200,00 zł + opłaty (prąd, woda, wywóz śmieci).

Kaucja 2.000,00 zł

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu i na prezentację lokalu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.Lokalizacja

Podobne nieruchomości