Przestronny pokój na wynajem, 22,3 m2, Świerczewo | WGN Poznań

Przestronny pokój na wynajem, 22,3 m2, Świerczewo

Przestronny pokój na wynajem, 22,3 m2, Świerczewo

Przestronny pokój na wynajem, 22,3 m2, Świerczewo

Poznań, Polska

Archiwalne

1 200zł

  • _MG_3268-HDR
  • _MG_3260-HDR
  • _MG_3263-HDR
  • _MG_3265-HDR
  • _MG_3271-HDR

ID nieruchomości :

 RH-24186-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

1

Powierzchnia

22.3

Informacje

Przestronny pokój na wynajem, 22,3 m2, Świerczewo

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony jest w atrakcyjnej okolicy, na poznańskim Świerczewie, z dostępem do pełnej infrastruktury komunikacyjnej i handlowo-usługowej. Oferta stanowi idealną propozycję dla singla/singielki, poszukujących pokoju na wynajem.

LOKALIZACJA
Dom znajduje się w spokojnej, bezpiecznej okolicy na poznańskim Świerczewie, z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej zarówno jeśli chodzi o sklepy i markety (Dino – 800 m, Biedronka – 1000 m, Żabka – 750 m) jak i punkty usługowe tj. zakład fryzjerski, kosmetyczny czy poczta polska. Ponadto pełen dostęp do placówek edukacyjnych. Najbliższe przedszkole (nr 7) w odległości 750 m, szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w odległości zaledwie 180 m, szkoła podstawowa (nr 4) w odległości 950 m. Liceum Ogólnokształcące (XXIX) w odległości 1200 m. Warto zaznaczyć, że znajduje się tam bezpłatna strefa parkowania.
Najbliższy przystanek autobusowy Bohaterów Westerplatte znajduje się w zasięgu 7-minutowego spaceru (500 m). Przystanek obsługiwany jest przez linię autobusową nr 149 Górczyn-Dębiec. Pętla tramwajowa Poznań-Górczyn w odległości 1,4 km, a Poznań-Dębiec mieści się w odległości 1,5 km.

Pozostałe odległości:
-Poznań Centrum: 15 min (6 km)
-Poznań Malta: 20 min (9,4 km)
-Węzeł Poznań Komorniki (dojazd do A2): 8 min (6,3 km)

Lokalizacja domu zapewnia bardzo dobrą komunikację zarówno z Poznaniem jak i dzięki bliskości węzła Komorniki na drodze międzynarodowej A2, łączącej się z m.in. z pobliską drogą krajową S11 pozwala na swobodny wyjazd w dowolnym kierunku Polski.

POKÓJ
Pokój znajduje się na parterze od stronu ogrodu w domu jednorodzinnym.

OPŁATY
Koszty wynajmu wynoszą: czynsz najmu 1.200 zł + 300 zł wszystkie opłaty (prąd, gaz, woda, ścieki, śmieci).

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Cechy

Lokalizacja

Podobne nieruchomości