Na wynajem lokal użytkowy 30 m2, Poznań, Wilda, ul. Rolna  | WGN Poznań

Na wynajem lokal użytkowy 30 m2, Poznań, Wilda, ul. Rolna 

Na wynajem lokal użytkowy 30 m2, Poznań, Wilda, ul. Rolna 

Na wynajem lokal użytkowy 30 m2, Poznań, Wilda, ul. Rolna 

Poznań, województwo wielkopolskie, Polska

Na wynajem

2 700zł

 • DSC_0242
 • IMG_7708
 • DSC_0243-2
 • DSC_0257
 • DSC_0258
 • DSC_0243
 • DSC_0253
 • DSC_0250
 • DSC_0246
 • DSC_0249
 • DSC_0260
 • DSC_0262
 • DSC_0263
 • IMG_7698
 • IMG_7707
 • lokal rolna

ID nieruchomości :

 RH-27282-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

2

Łazienki

1

Powierzchnia

30

Rok budowy

2015

Informacje

Na wynajem lokal użytkowy 30 m2, Poznań, Wilda, ul. Rolna 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego,położonego w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Rolnej w Poznaniu. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali o charakterze handlowo-usługowym. Dotychczas lokal wykorzystywany był jako gabinet lekarza pediatry.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Lokalizacja: ul. Rolna (Wilda) w budynku z 2015 roku

Powierzchnia lokalu: 29,32 m2

Układ pomieszczeń (obecny): poczekalnia z korytarzem, gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze

Komunikacja: świetna komunikacja z każdym zakątkiem Poznania oraz dobry dojazd do dróg szybkiego ruchu

Otoczenie lokalu: mieszkaniowe

 

LOKALIZACJA

Budynek, w którym znajduje się lokal położony jest na poznańskiej Wildzie przy ulicy Rolnej. Otoczony jest zarówno rozbudowaną infrastrukturą mieszkaniową (nowoczesne osiedla mieszkaniowe), doskonałą infrastrukturą drogową jak i transportu publicznego. Przystanek tramwajowy „Rolna” (linie: 1 2, 3, 5, 7, 11, 14, 17, 19) znajduje się w odległości zaledwie 400 metrów od lokalu (6 min. pieszo), przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 170 m od lokalu (2 min pieszo) i obsługuje linie 171, 176 i 215. W pobliżu znajdują się liczne lokale biurowe, punkty handlowo-usługowe czy kompleks handlowo-usługowy Green Point. Doskonałe położenie nieruchomości sprawia, że lokal idealnie nadaje się na małe biuro, gabinet, lokal usługowy lub handlowy.

 

OPIS LOKALU

Lokal o powierzchni 29,30 m2 znajduje się na parterze w 6-kondygnacyjnym budynku. Na powierzchnię lokalu składają się w obecnym układzie poczekalnia wraz z korytarzem, gabinet lekarski, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnię wewnętrzną lokalu można zaaranżować indywidualnie ze względu na jego wtórny podział w lekkiej zabudowie ścian działowych w technologii GK.

Budynek, w którym znajduje się lokal zlokalizowany jest od strony frontowej przy ulicy o znacznym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Żabki i sklepu spożywczego.

 

Dostępne instalacje:

Wodociągowa

Kanalizacyjna

Elektryczna

Wentylacyjna (grawitacyjna) – istnieje możliwość zastosowania wentylacji mechanicznej po odpowiednim doposażeniu lokalu

Internet

 

MIEJSCA PARKINGOWE

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, przy ulicy Rolnej znajdują się liczne miejsca parkingowe.

 

OPŁATY

Miesięczny czynsz najmu netto + VAT + opłaty do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości 456,00 zł i prąd według zużycia liczników.

Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu wraz z opłatami do WM.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości