Na sprzedaż lokal biurowy 217,3 m2 |ul. Generała Kutrzeby Poznań | Stare Miasto | WGN Poznań

Na sprzedaż lokal biurowy 217,3 m2 |ul. Generała Kutrzeby Poznań | Stare Miasto

Na sprzedaż lokal biurowy 217,3 m2 |ul. Generała Kutrzeby Poznań | Stare Miasto

Na sprzedaż lokal biurowy 217,3 m2 |ul. Generała Kutrzeby Poznań | Stare Miasto

Stare Miasto, Poznań, województwo wielkopolskie, Polska

Na sprzedaż

2 480 000zł

 • DSC_1368-HDR
 • DSC_1375-HDR
 • DSC_1372-HDR
 • 1 (1)
 • 2
 • DSC_1389-HDR
 • 1
 • 3
 • 4
 • DSC_1407-HDR
 • DSC_1414-HDR
 • DSC_1417-HDR
 • DSC_1384-HDR
 • DSC_1381-HDR
 • DSC_1419-HDR-2
 • RZUT LOKALU UL. GENERAŁA TADEUSZA KUTRZEBY

ID nieruchomości :

 RH-27780-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

4

Łazienki

3

Powierzchnia

217.3

Rok budowy

2008

Informacje

Na sprzedaż lokal biurowy 217,3 m2 |ul. Generała Kutrzeby Poznań | Stare Miasto

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu biurowego, położonego w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Generała Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu. Lokal o powierzchni 217,3 m2 znajduje się na drugim piętrze w 7- kondygnacyjnym budynku zlokalizowanym w zespole apartamentowców przy ul. Kutrzeby – inwestycji dobrze korespondującej z zielenią pobliskiego Parku Cytadela. Nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości dającej efekt tarasowości obiektu, mieszczą ponad 190 mieszkań, podziemne parkingi, część biurową i usługową. Element charakterystyczny stanowią przeszklone fasady, obszerne tarasy i balkony. 


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE  
Powierzchnia lokalu: 217,3 m2  
Liczba pomieszczeń: 4 niezależne pomieszczenia biurowe, kuchnia, 3 łazienki (do swobodnej aranżacji)

Rok budowy: 2008
Ogrzewanie: miejskie  
Lokalizacja: rejon skrzyżowania Al. Niepodległości – Kutrzeby  


OPIS LOKALU  


Nowoczesny lokal o powierzchni 217,3 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku z windą. W układzie pierwotnym  składał się z otwartej przestrzeni biurowej przygotowanej do swobodnej aranżacji z wydzielonym węzłem sanitarnym. Aktualnie poprzez wprowadzenie podziału funkcjonalnego składa się z 4 pomieszczeń biurowych, kuchni, 3 łazienek i komunikacji wewnętrznej. Istnieje możliwość swobodnej aranżacji wnętrza lokalu przez przyszłych użytkowników. 

 

OPIS POMIESZCZEŃ: 

 

Elastyczność w aranżacji przestrzeni pozwala na stworzenie komfortowego i funkcjonalnego środowiska pracy. Aktualny układ pomieszczeń w lokalu:

 

Pomieszczenie biurowe

Kuchnia

Łazienka 1

Łazienka 2

Łazienka 3

 

LOKALIZACJA 


Budynek, w którym znajduje się lokal położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania dzielnicy Stare Miasto.

 

W najbliższej okolicy znajduje się:

 

-Sąd Okręgowy w Poznaniu – 700 m,

-Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto – 1000 m, 

-Prokuratura Okręgowa w Poznaniu – 900 m, 

-Urząd Marszałkowski województwa wielkopolskiego – 550 m, 

-Wydział Prawa i Administracji UAM – 450 m.

 

Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do transportu publicznego. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, co umożliwia szybki i wygodny dojazd z różnych części miasta. 

Przystanek autobusowy Urząd Marszałkowski (linie: 168, 169, 171, 215) znajduje się w odległości zaledwie 200 metrów od obiektu (4 min. pieszo), przystanek autobusowy Solna (linie: 163, 213, 214) – znajduje się w odległości 900 metrów (14 min. pieszo) oraz przystanek tramwajowy Plac Wielkopolski (linie: 7 i 8) znajduje się w odległości 1,1 km (15 min. pieszo). Również w najbliższej okolicy znajduje się stacja kolejowa Poznań Garbary – zaledwie 800 m (6 min. pieszo).

Bliskość głównych arterii komunikacyjnych pozwala również na łatwy dojazd samochodem.

 

Budynek w otoczeniu zieleni z dostępem do pobliskiego Parku Cytadela (zaledwie 850 m) zapewnia przyjazne środowisko pracy. W pobliżu znajdują się także restauracje, kawiarnie, banki oraz inne punkty usługowe, które mogą być niezbędne w codziennej działalności.

 

W okolicy znajduje się Muzeum Narodowe w Poznaniu, Muzeum Armii Poznań, Stary Rynek, Plac Wolności, Biblioteka Raczyńskich.


Doskonałe położenie nieruchomości sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prestiżowe biuro, kancelarię lub pracownię architektoniczną.  

 

Ulica Generała Tadeusza Kutrzeby znajduje się w bezpośrednim otoczeniu ścisłego centrum miasta, w dzielnicy Stare Miasto, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania.

 

Komfortowe warunki pracy

 

Lokalizacja w otoczeniu zieleni, z dostępem do pobliskiego Parku Cytadela, zapewnia przyjazne środowisko pracy. Pracownicy mogą korzystać z terenów rekreacyjnych podczas przerw, co sprzyja ich wypoczynkowi i efektywności pracy.

 

Bogata infrastruktura

 

W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne usługi i udogodnienia, takie jak Urzędy, Sądy, Uniwersytety oraz inne placówki edukacyjne, sklepy, punkty medyczne, restauracje i kawiarnie. To sprawia, że lokalizacja jest wygodna zarówno dla pracowników jak i klientów odwiedzających biuro.

 

Prestiżowa lokalizacja

 

Ulica Generała Tadeusza Kutrzeby to miejsce, które kojarzy się z prestiżem i profesjonalizmem. Biuro w tej okolicy to doskonała wizytówka dla Twojej firmy, budująca pozytywny wizerunek i zaufanie klientów.

 

Podsumowując, biuro na ulicy Generała Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu to znakomita lokalizacja dla dynamicznie rozwijającej się firmy. Doskonała komunikacja, prestiżowa okolica i komfortowe warunki pracy czynią tę lokalizację idealnym miejscem na rozwój biznesu.

 

INSTALACJE

Lokal jest wyposażony w następujące instalacje:

Elektryczna

Wodociągowa

Kanalizacyjna

Komputerowa

Światłowód

Monitoring

STAN TECHNICZNY LOKALU

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

OPŁATY

Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 3.500,00 zł/msc i zawierają koszty: monitoringu osiedla, ochrony, zaliczek na c.w. i z.w. i kosztów odprowadzenia ścieków, zaliczki na ogrzewanie, mycie okien i elewacji 2 x w roku.

CENA

Prezentowana cena jest ofertą netto.


Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.  
Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.  
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.  
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.  
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości