Działka budowlana objęta MPZP, Russocice, gm. Władysławów, pow. turecki | WGN Poznań

Działka budowlana objęta MPZP, Russocice, gm. Władysławów, pow. turecki

Działka budowlana objęta MPZP, Russocice, gm. Władysławów, pow. turecki

Działka budowlana objęta MPZP, Russocice, gm. Władysławów, pow. turecki

Władysławów, gmina Władysławów, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-710, Polska

Archiwalne

366 600zł

 • 2
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • mapka google 2 z zaznaczeniem
 • mapka google z zaznaczeniem
 • mapka z zaznaczeniem

ID nieruchomości :

 RH-11030-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

12220

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ, RUSSOCICE, GM. WŁADYSŁAWÓW

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Russocice w gminie Władysławów (pow. turecki). Działka o powierzchni 1,222 ha (12.220 m2), objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z oznaczeniem 6MNLU, określającego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, rekreacji indywidualnej i usług oraz terenów dróg dojazdowych.

Oferta stanowi dobrą propozycję dla dewelopera dla wybudowania kilku budynków jednorodzinnych bądź dla kogoś, kto chce ulokować swój kapitał oraz zająć się dalszym podziałem terenu na działki o mniejszym metrażu. Dopuszczalny rozmiar działek po podziale wynosi min. 1200 m2.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka widnieje na obszarze oznaczonym symbolem 6MNLU o następujących parametrach zabudowy:

 1. przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji indywidualnej, usługi z zakresu sportu, gastronomii, hotelarstwa i zakwaterowania turystycznego;
 2. przeznaczenie dopuszczalne: usługi realizowane w lokalach wydzielonych w budynkach mieszkalnych o powierzchni nieprzekraczającej powierzchni określonych w przepisach odrębnych z zakresu budownictwa.
 • Forma zabudowy: zabudowa wolnostojąca,
 • Wielkość powierzchni zabudowy: 15%,
 • Maksymalna liczba kondygnacji nadziemnych budynków: 2, przy czym drugą kondygnację nadziemną dopuszcza się realizować wyłącznie jako poddasze użytkowe,
 • Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych, rekreacji indywidualnej i usługowych: 10 m; pozostałe budynki, wiaty i zadaszenia: 7 m,
 • Dachy budynków mieszkalnych, rekreacji indywidualnej i usługowych: dwuspadowe, czterospadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 15-45 stopni; pozostałych budynków oraz wiat i zadaszeń – o kącie nachylenia połaci nieprzekraczającym 45°;
 • Minimalna powierzchnia działek: 1200 m2,
 • Minimalna szerokość frontów działek: 20 m.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej biegnącej do miejscowości Skarbki.

OGRODZENIE

Działka nie jest ogrodzona.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: brak zadrzewień oraz zakrzewień.

MEDIA

Najważniejsze media: woda i prąd biegną w drodze asfaltowej przy działce.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w niezwykle malowniczej okolicy pośród pól, w bliskiej odległości oraz z dostępem do lasów, które na jesień obfitują w grzyby. Niedaleko jest dostęp do miejsc rekreacyjnych w postaci miejsca wypoczynkowego oraz integracyjnego Wigwam Russocice (pokoje na wynajem, miejsce na ognisko), a także do niezwykle malowniczego zbiornika wodnego Władysławów utworzonego w wyrobisku po eksploatacji węgla brunatnego.

Działka położona jest w sąsiedztwie budynku jednorodzinnego z pomieszczeniem gospodarczym.

Miejscowość Władysławów położona w odległości zaledwie 1,5 km, gdzie znajdziemy infrastrukturę handlowo-usługową. Niezbędne sklepy spożywcze i markety, urząd pocztowy, apteki, kwiaciarnie. We Władysławowie mieści się także szkoła podstawowa oraz urząd gminy.

Miejscowość powiatowa Turek mieści się w odległości zaledwie 12 km (15 minut jazdy samochodem), gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę handlową, stadion, hotele, gabinety lekarskie, stacje paliw.

Łatwy dojazd do autostrady (węzeł Koło) w odległości 12 km, skąd szybko dojedziemy do miasta Łódź (82 km) oraz do Poznania (130 km).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 666 613 045

Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości