Rekomendacje | WGN Poznań

Rekomendacje

Kinga Wiench-Kurczab

Bardzo polecam współpracę z firmą WGN. Od samego początku p.Szymon udzielał nam wszelkich informacji o nieruchomości, które były dla nas istotne, ale także świetnie doradzał w kwestiach możliwego dalszego jej rozwoju i rozwiązań technicznych, które warte są uwagi. Bezproblemowo przeprowadził nas przez cały proces kupna-sprzedaży i dzięki tej współpracy możemy cieszyć się piękna nieruchomością. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, tak miłą i owocną współpracę w atmosferze pełnej profesjonalizmu i zaangażowania. Bardzo serdecznie polecam.

Karolina Weinert

Gorąco polecam WGN Poznań. Za ich pośrednictwem kupiłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Pani Estera i Pan Szymon zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie i sprawnie. Niczym nie musiałam zawracać sobie głowy. Dodatkowo byli bardzo elastyczni pod względem czasu spotkań i towarzyszyli mi na każdym etapie zakupu. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Polecam!

Martyna Ciuksza

Szczerze polecam współpracę z WGN Poznań! pełen profesjonalizm, szybkość podejmowanych działań, bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o terminy spotkań, a do tego przesympatyczni ludzie! :). Zakup mieszkania to wbrew pozorom bardzo skomplikowana transakcja, mnóstwo spraw do załatwienia i ful dokumentów. Pani Estera z Panem Szymonem wszystkim się zajęli, a ja mogłam być spokojna, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik 🙂
nic dodać, nic ująć – rewelacja.

Monica Chudoba

Bardzo polecam WGN Poznań. Za ich pośrednictwem kupiłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona ze świetnej współpracy. Pełen profesjonalizm, Pani Estera służyła nam pomocą na każdym kroku, pozostając do dyspozycji też w nietypowych godzinach, elastyczne godziny spotkań i rzetelena pomoc w przeprowadzeniu całej transakcji od początku końca. Szczerze polecam.