UROKLIWA DZIAŁKA NAD STAWEM SAPOWICE 200 m OD JEZIORA | WGN Poznań

UROKLIWA DZIAŁKA NAD STAWEM SAPOWICE 200 m OD JEZIORA

UROKLIWA DZIAŁKA NAD STAWEM SAPOWICE 200 m OD JEZIORA

UROKLIWA DZIAŁKA NAD STAWEM SAPOWICE 200 m OD JEZIORA

Sapowice, gmina Stęszew, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne, Mieszkania i domy na sprzedaż

297 830zł

  • DJI_0618
  • IMG_0543
  • DJI_0622
  • DJI_0629
  • DJI_0625
  • IMG_0544
  • IMG_0546
  • zrzut z ekranu działki nad stawem 14.07.2020

ID nieruchomości :

 RH-9404-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Informacje

NIEZWYKLE UROKLIWA DZIAŁKA ZE STAWEM W OTOCZENIU LASU

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w Sapowicach, zaledwie 30 min od centrum Poznania, w pięknej scenerii lasów, jezior, pól i łąk, pośród niespotykanie spokojnego i urokliwego otoczenia.

 

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 2.291,00 m2 i ma kształt nieregularny.

Działka znajduje się na zamkniętym, wydzielonym terenie z bramą otwieraną na pilota, gdzie wjazd służy wyłącznie mieszkańcom i ich gościom.

 

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy bocznej, utwardzonej i utrzymywanej w nienagannym stanie technicznym drodze w otoczeniu lasów.

Wjazd do działek ogrodzony jest bramą otwieraną automatycznie na pilota.

Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość drogi szybkiego ruchu S5

 

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka wolna od drzew i krzewów z niezwykle urokliwym stawem na terenie.

 

MEDIA

Kanalizacja sanitarna, gaz i internet zlokalizowane są w ulicy Bukowskiej, prąd oraz wodociąg zostały wprowadzone na teren działki.

 

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości ok. 8 km od Stęszewa, 23 km od Grodziska Wielkopolskiego oraz  30 km od Poznania. Podróż do centrum Poznania zajmuje 30 minut.

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, wśród lasów, nieopodal jeziora Strykowskiego (około 200 m od działki).

Infrastruktura towarzysząca

W najbliższej okolicy w Strykowie oddalonym od 3,5 km znajduje się poczta, apteka, Market Dino, Straż pożarna, Szkoła podstawowa, fryzjer, oraz Stacja Kolejowa – Strykowo Poznańskie.

W pobliskim Stęszewie (10 minut jazdy) znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do zabezpieczenia codziennych potrzeb w miejscach takich jak poczta, bank, stacje paliw, apteki, szkoły oraz przedszkola.

Szczególnie w okresie wakacyjnym funkcjonują tu liczne bary, restauracje, kawiarnie i lodziarnie oraz sklepy spożywcze (Biedronka, Netto, Dino, Sklep spożywczo – przemysłowy) oraz atrakcyjny Wake Park.

 

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy, otoczona przez lasy bogate w runo leśne, w sąsiedztwie istnieją liczne miejsca do wspólnego biesiadowania.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu.

 

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Lokalizacja

Podobne nieruchomości