Nieruchomość gruntowa 15.800 m2, Stajkowo, gm. Lubasz | WGN Poznań

Nieruchomość gruntowa 15.800 m2, Stajkowo, gm. Lubasz

Nieruchomość gruntowa 15.800 m2, Stajkowo, gm. Lubasz

Nieruchomość gruntowa 15.800 m2, Stajkowo, gm. Lubasz

Stajkowo, gmina Lubasz, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne

94 800zł

  • geoportal 3
  • emapy 2
  • mapa blizsza 5
  • google maps 4
  • całość ze strzalką 1

ID nieruchomości :

 RH-7698-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

15800

Informacje

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NA SPRZEDAŻ

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową w miejscowości  Stajkowo w gminie Lubasz w pięknej scenerii pól, lasów i łąk. Działka dla szukających spokoju i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, dla osób ceniących ciszę i naturę.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 15.800 m2.  Na całość powierzchni składają się użytki w postaci gruntów ornych klasy V i VI (6700 m2),  pastwisk (7900 m2) oraz lasów (1200 m2).

W najbliższym czasie zostanie złożony do gminy wniosek o wydanie warunków zabudowy dla działki.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy utwardzonej drodze, łączącej się z asfaltową drogą łączącą miejscowości Stajkowo i Nowina.

OGRODZENIE

Działka nie jest ogrodzona.

MEDIA

Prąd – decyzja z ENEA o możliwości przyłączenia do sieci.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości 2,3 km od centrum miejscowości Stajkowo, 3 km od miasta Lubasz, 2,4 km od miejscowości Nowina, 5,3 km od miejscowości Nowina,  9,1 km od miejscowości Krucz.

Z większych aglomeracji miejskich mamy: Czarnków, w odległości 12 km, z pełną infrastrukturą, szpitalem, kinem oraz Wronki z większymi zakładami pracy typu Samsung i Amica w odległości 25 km.

Szkoła podstawowa i średnia znajdują się w miejscowości Lubasz. W miejscowości Goraj znajduje się Zespół Szkół Leśnych. Przedszkole dla najmłodszych znajduje się w Stajkowie.

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Puszczy Noteckiej z  licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi, a jesienią obfitującymi  w grzyby. Dla miłośników jazdy konnej w miejscowości Nowina znajduje się stajnia sportowo-rekreacyjno-hodowlana. Dla miłośników sportów wodnych w miejscowości Lubasz do dyspozycji Jezioro Lubskie z kąpieliskiem.

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy o typowo polskim krajobrazie.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu: tel. 666 613 045

Nr licencji pośrednika prowadzącego ofertę: 24516

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Lokalizacja

Podobne nieruchomości