Na wynajem pokoje w domu jednorodzinnym Świerczewo | WGN Poznań

Na wynajem pokoje w domu jednorodzinnym Świerczewo

Na wynajem pokoje w domu jednorodzinnym Świerczewo

Na wynajem pokoje w domu jednorodzinnym Świerczewo

Poznań, Polska

Archiwalne

1 000zł

 • _MG_2484-HDR
 • _MG_2486-HDR
 • _MG_2475
 • _MG_2481-HDR
 • _MG_2477
 • _MG_2489-HDR
 • _MG_2492-HDR
 • _MG_2521-HDR
 • _MG_2523
 • _MG_2501
 • _MG_2497
 • _MG_2495-HDR

ID nieruchomości :

 RH-22739-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

4

Informacje

Na wynajem pokoje w domu jednorodzinnym, Świerczewo

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoi w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony jest w atrakcyjnej okolicy, na poznańskim Świerczewie, z dostępem do pełnej infrastruktury komunikacyjnej i handlowo-usługowej. Oferta stanowi idealną propozycję dla firm, poszukujących pokoi dla swoich pracowników.

 

LOKALIZACJA

Dom znajduje się w spokojnej, bezpiecznej okolicy na poznańskim Świerczewie, z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej zarówno jeśli chodzi o sklepy i markety (Dino – 800 m, Biedronka – 1000 m, Żabka – 750 m) jak i punkty usługowe typu mechanika i serwisy samochodowe, zakład fryzjerski, poczta polska, punkt weterynaryjny.  Pełen dostęp do placówek edukacyjnych. Najbliższe przedszkole (nr 7) w odległości 750 m, szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w odległości zaledwie 180 m, szkoła podstawowa (nr 4) w odległości 950 m. Liceum Ogólnokształcące (XXIX) w odległości 1200 m.

Najbliższy przystanek autobusowy Bohaterów Westerplatte znajduje się w zasięgu 5-minutowego spaceru (500 m). Przystanek obsługiwany jest przez linię autobusową nr 149 Górczyn-Dębiec. Pętla tramwajowa Poznań-Górczyn w odległości 1,4 km, a Poznań-Dębiec mieści się w odległości 1,5 km.

Pozostałe odległości:

Poznań Centrum: 15 min (6 km)

Poznań Malta: 20 min (9,4 km)

Węzeł Poznań Komorniki (dojazd do A2): 8 min (6,3 km)

Lokalizacja domu zapewnia bardzo dobrą komunikację zarówno z Poznaniem jak i dzięki bliskości węzła Komorniki na drodze międzynarodowej A2, łączącej się z m.in. z pobliską drogą krajową S11 pozwala na swobodny wyjazd w dowolnym kierunku Polski.

 

POKOJE

Pokoje na wynajem znajdują się na parterze oraz na drugim piętrze domu jednorodzinnego.

Parter: 1 pokój

II piętro: 3 osobne pokoje, z dwóch z nich znajduje się wyjście na balkon, współdzielona kuchnia i łazienka

 

STAN TECHNICZNY

Stan techniczny pokoi jest bardzo dobry.

 

OPŁATY

Koszty wynajmu każdego z pokoi: czynsz najmu 1000 zł + opłaty ok. 300 zł.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości