Na wynajem lokal użytkowy 64,8 m2, ul. Wojskowa | WGN Poznań

Na wynajem lokal użytkowy 64,8 m2, ul. Wojskowa

Na wynajem lokal użytkowy 64,8 m2, ul. Wojskowa

Na wynajem lokal użytkowy 64,8 m2, ul. Wojskowa

Poznań, Polska

 

4 500zł

  • _MG_9990-HDR
  • _MG_9965-HDR
  • _MG_9969
  • _MG_9977-HDR
  • _MG_9992-HDR
  • _MG_9996-HDR

ID nieruchomości :

 RH-21831-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

64.8

Informacje

Na wynajem lokal użytkowy 64 m2, Poznań, ul. Wojskowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego, położonego w doskonałej lokalizacjiprzy ulicy Wojskowej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 64.8 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z trzech pomieszczeń oraz części socjalnej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Lokalizacja: skrzyżowanie ulicy Grunwaldzkiej i Wojskowej

Powierzchnia lokalu: 64.8 m2

Liczba pomieszczeń: 3 pomieszczenia biurowe + część socjalna

Lokal klimatyzowany

Liczne miejsca parkingowe

Świetna komunikacja z każdym zakątkiem Poznania

LOKALIZACJA

Budynek, w którym znajduje się lokal położony jest na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Wojskowej. Otoczony jest zarówno rozbudowaną infrastrukturą drogową jak i transportu publicznego. Przystanek tramwajowy Wojskowa (linie: 6,15)  znajduje się w odległości zaledwie 50 metrów od obiektu (1 min. pieszo). W pobliżu znajdują się liczne lokale biurowe, punkty handlowo-usługowe czy kompleks handlowo-usługowy City Park. Doskonałe położenie nieruchomości sprawia, że lokal idealnie nada się na prestiżowe biuro, oddział banku czy kancelarię.

OPIS LOKALU

Lokal o powierzchni 64.8 m2 znajduje się na parterze w 6-kondygnacyjnym budynku. Na powierzchnię lokalu składają się: duże pomieszczenie o powierzchni 43 m2, na którego powierzchni zostały wydzielone szklanymi ścianami dwa mniejsze pomieszczenia o powierzchniach 6.2 m2 i 7 m2 oraz część socjalna – kuchnia (6.4 m2) oraz wc (2.2 m2). Budynek znajduje się w pierwszej linii, przy drodze publicznej z bardzo dobrą ekspozycją reklamy. Lokal jest klimatyzowany.

MIEJSCA PARKINGOWE

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, przy ulicy Wojskowej, znajdują się liczne miejsca parkingowe.

OPŁATY

Miesięczny czynsz najmu + opłaty 780 zł i prąd według zużycia liczników.

Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości