Na sprzedaż działka z linią brzegową, Czaplinek | WGN Poznań

Na sprzedaż działka z linią brzegową, Czaplinek

Na sprzedaż działka z linią brzegową, Czaplinek

Na sprzedaż działka z linią brzegową, Czaplinek

Czaplinek, gmina Czaplinek, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie, 78-550, Polska

 

300 000zł

  • 3
  • Zrzut ekranu 2023-03-22 o 13.31.05
  • 2
  • 4
  • 1
  • 6

ID nieruchomości :

 RH-21445-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

3000

Informacje

Na sprzedaż działka 3.000 m2 z linią brzegową jeziora, Czaplinek

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki z linią brzegową, znajdującej się nad Jeziorem Nątlino, w miejscowości Czaplinek (powiat drawski, woj. zachodniopomorskie). Działka ma powierzchnię 3.000 m2 i znajduje się w malowniczej okolicy Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Istnieje możliwość zakupu pozostałych działek o innych powierzchniach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Powierzchnia działki: 3.000 m2 (istnieje możliwość podziału na mniejsze działki)

Kształt działki: prostokąt

Szerokość działki: 34 m

Długość działki: 93.5 m

Typ działki: działka leśna

Media: woda, prąd, kanalizacja

Długość linii brzegowej: 430 m

LOKALIZACJA

Działka położona jest w otulinie malowniczego, posiadającego elementy górskich krajobrazów, Drawskiego Parku Krajobrazowego. Drawski Park Krajobrazowy obejmuje najpiękniejszy oraz najcenniejszy fragment Pojezierza Drawskiego. Ze względu na malownicze i atrakcyjne położenie Park ten przyciąga wiele turystów z całej Polski. Drawski Park Krajobrazowy jest domem dla wielu gatunków ptaków a jego terenie znajduje się aż siedem rezerwatów przyrody i około trzystu pomników przyrody. Tutejsza flora obfituje w wiele rzadkich i znajdujących się pod ochroną roślin. Jest to teren, w którym zakochają się osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i kontakt z dziką przyrodą. W najbliższej okolicy znajdują się liczne lasy, ścieżki spacerowe i rowerowe. Oferowana działka posiada bezpośredni dostęp do linii brzegowej Jeziora Nątlino. Jest to idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od hałasu i zgiełku miasta w otoczeniu uroków przyrody jakie oferuje Pojezierze Drawskie.

MEDIA

Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja

STAN PRAWNY 

Pełna własność z wydzieloną Księgą Wieczystą nie wykazującą obciążeń.

DOJAZD

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości