Na sprzedaż działka budowlana 853 m2, Otusz | WGN Poznań

Na sprzedaż działka budowlana 853 m2, Otusz

Na sprzedaż działka budowlana 853 m2, Otusz

Na sprzedaż działka budowlana 853 m2, Otusz

Poznań, Polska

 

169 747zł

  • IMG_8766
  • IMG_8772
  • IMG_8762
  • IMG_8768
  • IMG_8771
  • IMG_8773
  • Zrzut ekranu 2022-09-26 o 11.14.22 (1)

ID nieruchomości :

 RH-17124-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

853

Informacje

Na sprzedaż działka budowlana 853 m2, Otusz

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Otusz, zaledwie 5 km od centrum Buku i 32 km od centrum Poznania. Przeznaczeniem powyższej nieruchomości jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Należy nadmienić, że istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej z omawianą nieruchomością działki o identycznych wymiarach i kształcie.

Przedmiotowa nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób pragnących spokoju i bliskiego kontaktu z naturą z możliwością szybkiego dojazdu do miasta.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE
Powierzchnia działki wynosi 853 m2. Ma ona kształt płaskiego prostokąta o wymiarach ok. 19 m szerokości oraz ok. 45 m długości. Dla osób poszukujących większego terenu istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej z nieruchomością działki o identycznych wymiarach.

Dla wyżej wymienionej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy o następujących parametrach:

-budowa domu jednorodzinnego wolnostojącego,

-powierzchnia zabudowy 12-15%,

-linia zabudowy 6 m,

-szerokość elewacji frontowej od 12 m do 18 m,

-wysokość elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki do 5 m od średniego poziomu podłoża przed głównym wejściem,

-geometria dachów: wysokość głównej kalenicy do 8.5 m, kierunek głównej kalenicy dachu równolegle lub prostopadle w stosunku do frontu działki, dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 20-45 stopni.

DOJAZD/LOKALIZACJA
Działka zlokalizowana jest w sielskiej okolicy pośród pól i drzew, z miłym dla oka sąsiedztwem zadbanych domów jednorodzinnych. Ponadto w bezpośredniej odległości znajduje się wiele terenów stworzonych do długich spacerów, czy jazdy na rowerze. Miłośników pływania ucieszy bliskość Jeziora Niepruszewskiego (5,7 km) oraz Jeziora Niepruszewskiego Małego (5,9 km). Natomiast w odległości 14 minut jazdy samochodem (7,2 km) można spędzić miło czas przy ognisku, nad Źródełkiem Żarnowiec, jedynym w powiecie Poznańskim źródełkiem górskim .

Lokalizacja nieruchomości poza jej urokliwym położeniem zapewnia bardzo dobrą komunikację z takimi miastami jak Buk (5 km do centrum) czy Poznań (32 km do centrum). Dla osób docierających do Poznania istotny będzie fakt, że dojazd do autostrady zajmuje zaledwie 4 min. (2 km). Dla podróżujących komunikacją miejską ważna będzie informacja, że gmina Buk uruchomiła bezpłatną linię autobusową nr 782 prowadzącą z Buku przez Otusz do Kalw i z Kalw przez Otusz do Buku, obok strefy przemysłowej. Kursowanie linii ułatwia dostęp do transportu miejskiego i zostało zsynchronizowane z rozkładem jazdy pociągu. W samym Otuszu znajduje się  też dworzec kolejowy. Dojazd pociągiem z Otusza do stacji Poznań Junikowo zajmuje 10 minut, Poznań Główny 21 minut, natomiast na Dworzec w Buku dojedziemy w 5 minut.

Zakupy spożywcze można zrobić w sklepie w Otuszu (2 km) lub w Dino w Buku (4km)

W Buku znajdziemy też pełną infrastrukturę kulturalną, medyczną, handlowo- usługową i edukacyjną. Szkoła im. Bohaterów Bukowskich w Buku (5,2 km) –  autobus szkolny codziennie odbiera i przywozi dzieci ze szkoły.

MEDIA

Sieć wodociągowa, energetyczna oraz internet znajdują się w drodze przy działce.

OGRODZENIE

Działka aktualnie nie jest ogrodzona.

STAN OBECNY

Działka gotowa do zabudowy.

Serdecznie zapraszam na prezentację i zachęcam do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości