Malownicza działka rezydencjonalna, Boruchowo | WGN Poznań

Malownicza działka rezydencjonalna, Boruchowo

Malownicza działka rezydencjonalna, Boruchowo

Malownicza działka rezydencjonalna, Boruchowo

Boruchowo, gmina Ryczywół, powiat obornicki, województwo wielkopolskie, 64-630, Polska

 

2 825 196zł

  • IMG_8295
  • IMG_8290
  • IMG_8292
  • IMG_8298
  • IMG_8305
  • IMG_8308
  • IMG_8328
  • IMG_8336_1

ID nieruchomości :

 RH-21193-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

50360

Informacje

Malownicza działka rezydencjonalna Boruchowo, na sprzedaż

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną, malowniczą działkę pod zabudowę rezydencjonalną (wydane warunki zabudowy), o powierzchni 5.0360 ha położoną we wsi Boruchowo, niedaleko Obornik. Działka położona na terenie o bardzo dużych walorach przyrodniczych, u skraju Puszczy Noteckiej.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Całkowita powierzchnia działki wynosi 5.0360 ha, natomiast istnieje możliwość podziału na mniejsze działki o minimalnej powierzchni 8.000 m2-  9.900 m2, idealne na postawienie rezydencji z dala od zgiełku miasta, z zachowaniem prywatności i widokiem na las. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na lokalizację pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz pięciu budynków garażowo-gospodarczych.

LOKALIZACJA 

Boruchowo to mała, sielankowa wieś położona w powiecie obornickim, w gminie Ryczywół.

Zaledwie kilka minut zajmuje dojazd do pobliskiego Rogoźna, pół godziny do Murowanej Gośliny i niecałą godzinę do centrum Poznania.

Lokalizacja łączy w sobie zalety podmiejskiego życia i fantastycznego krajobrazu oferowanego przez Dolinę Wełny. Otaczające ją pola i lasy oraz doskonała komunikacja to z pewnością ogromne atuty tej inwestycji.

Spacery z rodziną, zbieranie grzybów jesienią, czy aktywności na świeżym powietrzu to tylko kilka z szeregu możliwości jakie oferuje powyższa lokalizacja.

Jest to wspaniałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój i codzienne obcowanie z przyrodą. Obszar objęty ochroną przyrody Natura 2000.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Powierzchnia działki: 5.0360 ha, z możliwością podzielenia na mniejsze działki o powierzchni od 8000 m2 do 9.900 m2.

To co wyróżnia to miejsce to bliskość przyrody, kameralność, spokój i bezpieczeństwo.

Dla działki wydano warunki zabudowy dla pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz pięciu budynków garażowo- gospodarczych.

Pojedynczy budynek mieszkalny może mieć powierzchnię od 160m2 do 215 m2, liczyć od 1 do 2 kondygnacji (w tym strych). Dopuszcza się również podpiwniczenie. Wysokość kalenicy wyznacza się na 7- 9 metrów od średniego poziomu przed głównym wejściem, natomiast wysokość elewacji frontowej wyznaczono na od 2,60 m do 5 m od średniego poziomu przed głównym wejściem. Dopuszcza się zmniejszenie tej wysokości dla zadaszenia przed wejściem, tarasu, czy ewentualnego wejścia do garażu. Szerokość elewacji frontowej ustalono na od 10 do 19 metrów. Dach domu ma być symetryczny dwuspadowy lub wielospadowy i nachylony pod kątem od 15 do 35 stopni.

Pojedynczy budynek gospodarczo-garażowy może mieć powierzchnię od 100 m2 do 150m2. Wysokość Kalenicy ma wynosić od 5 do 8 m od średniego poziomu przed głównym wejściem, natomiast wysokość krawędzi elewacji nie może przekraczać 5 m od średniego poziomu przed głównym wejściem. Szerokość elewacji frontowej budynku gospodarczo- garażowego ma wynosi od 10 do 15 metrów. Taki budynek może mieć 1 kondygnację, dopuszcza się również wykonanie podpiwniczenia. Zadaszenie może być symetrycznie spadziste lub płaskie.

MEDIA

Sieć wodociągowa i energetyczna w trakcie realizacji, w najbliższym czasie będą dostępne w drodze przy działce.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Kształt działki: działka o regularnym kształcie.

Dojazd do działki: dojazd do działki drogą utwardzoną.

OGRODZENIE

Działka obecnie jest nieogrodzona.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości