Malownicza działka budowlana Murowana Goślina | WGN Poznań

Malownicza działka budowlana Murowana Goślina

Malownicza działka budowlana Murowana Goślina

Malownicza działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina, gmina Murowana Goślina, powiat poznański, województwo wielkopolskie,

Archiwalne

799 000zł

 • DJI_0436
 • DJI_0443
 • DJI_0444
 • DJI_0441
 • rzut działki 15.01.2022
 • DJI_0445
 • DJI_0447
 • DJI_0450
 • DJI_0451
 • DJI_0437
 • DJI_0438

ID nieruchomości :

 RH-13179-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

6000

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY – MUROWANA GOŚLINA

Oferujemy Państwu na sprzedaż położoną w przepięknym otoczeniu Murowanej Gośliny działkę budowlaną o powierzchni około 6.000 m2 wraz z przepięknym stawem na jej terenie o powierzchni około 2.000 m2. Działka posiada wydane warunki na budowę budynku mieszkalno–usługowego wraz z garażem dwustanowiskowym.

Największym atutem działki jest jej położenie w niezwykle spokojnej, cichej oraz bogatej w zieleń okolicy.

Bliskość centrum Murowanej Gośliny, bogactwo infrastruktury niezbędnej do życia oraz najpiękniejsze tereny rekreacyjne Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka położone w sąsiedztwie działki jeszcze bardziej uatrakcyjniają tę ofertę.

 

Działka będąca przedmiotem oferty jest doskonałą propozycją dla osób ceniących otoczenie przyrody, ciszę i spokój, kochających bezpośredni kontakt z wodą. Jest też świetną  propozycją dla osób pragnących bezpiecznie zainwestować wolne środki finansowe w doskonale położoną i przepiękną działkę.

 

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi około 6.000 m2. Zgodnie z warunkami zabudowy działka może zostać wykorzystana do wybudowania budynku mieszkalno–usługowego wraz garażem dwustanowiskowym.

 

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana jest w niezwykle malowniczym otoczeniu pól, jezior i lasów Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonka.

Na terenie położonej nieopodal Murowanej Gośliny znajduje się bogata infrastruktura zapewniająca mieszkańcom wszystko to, co jest niezbędne do życia: pełna infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna oraz medyczna wraz z możliwością korzystania z uroków przyrody oraz pięknego otoczenia zarówno na terenie działki jak i w jej bliższym i dalszym otoczeniu.

Lokalizacja działki zapewnia ponadto łatwy dojazd do centrum miasta Murowana Goślina, a także świetny dojazd zarówno do położonego zaledwie 40 min od lokalizacji działki centrum Poznania jak i Obornik i Wągrowca.

 

OGRODZENIE

Działka obecnie jest ogrodzona.

 

STAN OBECNY

Stan obecny działki: dzięki uzyskanym warunkom zabudowy dla działki jest ona gotowa do zagospodarowania po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

 

MEDIA

W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się gaz. Woda i prąd znajdują się na terenie działki.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości