Grunt inwestycyjny 1,83 ha na sprzedaż, Gołuski / Plewiska. | WGN Poznań

Grunt inwestycyjny 1,83 ha na sprzedaż, Gołuski / Plewiska.

Grunt inwestycyjny 1,83 ha na sprzedaż, Gołuski / Plewiska.

Grunt inwestycyjny 1,83 ha na sprzedaż, Gołuski / Plewiska.

1, Nadrzeczna, Gołuski, gmina Dopiewo, powiat poznański, województwo wielkopolskie, 62-070, Polska

Mieszkania i domy na sprzedaż, Archiwalne

2 830 000zł

  • DJI_0502
  • DJI_0503
  • DJI_0506
  • DJI_0509
  • DJI_0510
  • DJI_0513
  • DJI_0517
  • DJI_0519
  • DJI_0523
  • dzialka;

ID nieruchomości :

 RH-14240-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

18300

Informacje

Grunt inwestycyjny 1,83 ha na sprzedaż, Gołuski / Plewiska.

Działka położona jest w obrębie Gołuski, po sąsiedzku z poznańskimi Plewiskami. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy autostradowej S11 oraz węzła autostradowego Poznań Zachód autostrady A2.

Działka o powierzchni 1,83 ha dla której zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku przechowalni owoców i warzyw o powierzchni zabudowy max 2250 m2 oraz budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy max. 2250 m2 w ramach zabudowy zagrodowej – gospodarstwa rolnego. Maksymalna wysokość budynków to 10,5 m. Dach płaski lub stromy.

Działka nie jest ogrodzona.

TEREN

Teren jest płaski, aktualnie użytkowany rolniczo (do sierpnia 2022 r.). Przez działkę przebiega linia wysokiego napięcia, dlatego budynki zostały zaprojektowane w sposób jak na zdjęciu, zachowując strefę ochronną dla istniejącej sieci.

DOSTĘPDO DROGI PUBLICZNEJ

Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (droga o nawierzchni asfaltowej) – ul. Nadrzeczna.

MEDIA

W najbliższym otoczeniu znajduje się prąd. Zaopatrzenie w wodę z własnego ujęcia, ścieki odprowadzane do szczelnego pojemnika bezodpływowego.

SĄSIEDZTWO/OTOCZENIE

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się stacja elektroenergetyczna (rozdzielnia) oraz budynek przedsiębiorstwa produkcyjnego (obróbka i przechowalnia warzyw i owoców). Poza tym brak innych budynków oraz uciążliwości związanych z przemysłem bądź uciążliwym sąsiedztwem. Głównie tereny użytkowane rolniczo.

Jeżeli chodzi o dojazd: z Poznania poprzez Komorniki oraz Plewiska. Do centrum miasta ok. 15 km. Z innych kierunków: autostradą A2 ze zjazdem na węźle Poznań- Komorniki lub obwodnicą autostradową S11 lub S5 do autostrady i zjazd na węźle Komorniki. Dojazd do Komornik w zaledwie 12 min (6 km).

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Lokalizacja

Podobne nieruchomości