Działka wśród zieleni Sapowice | WGN Poznań

Działka wśród zieleni Sapowice

Działka wśród zieleni Sapowice

Działka wśród zieleni Sapowice

Sapowice, gmina Stęszew, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne, Mieszkania i domy na sprzedaż

125 190zł

  • DJI_0043
  • Screenshot_2 (2)
  • Opera Zrzut ekranu_2020-05-05_154757_www.google.com
  • DJI_0028
  • DJI_0030
  • DJI_0051
  • DJI_0046
  • DJI_0052

ID nieruchomości :

 RH-9020-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

953

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA WŚRÓD JEZIOR I LASÓW

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w Sapowicach, zaledwie 30 min od centrum Poznania, w pięknej scenerii lasów, jezior, pól i łąk, pośród niespotykanie spokojnego i urokliwego otoczenia.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 953 m2 i ma kształt prostokąta.

Warunki zabudowy są w trakcie realizacji.

UWAGA! Istnieje możliwość dokupienia działek  o powierzchni 1754 m2, 1150 m2 oraz 1137 m2 bezpośrednio sąsiadujących z działką będącą przedmiotem niniejszej oferty.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy bocznej, utwardzonej i utrzymywanej w nienagannym stanie technicznym drodze w otoczeniu lasów.

Wjazd do działek ogrodzony jest bramą otwieraną automatycznie na pilota.

Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość drogi szybkiego ruchu S5

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka wolna od drzew i krzewów, w pięknym otoczeniu stawu.

MEDIA

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości ok. 8 km od Stęszewa, 23 km od Grodziska Wielkopolskiego oraz  30 km od Poznania. Podróż do centrum Poznania zajmuje 35 minut.

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, wśród lasów, niedaleko od pięknego jeziora Strykowskiego

Okoliczne jezioro

Do Jeziora Strykowskiego dzieli od działki odległość mniejszą niż 100 metrów.

Infrastruktura towarzysząca

W najbliższej okolicy w Strykowie oddalonym od 3,5 km znajduje się poczta, apteka, Market Dino, Straż pożarna, Szkoła podstawowa, fryzjer, gabinet ginekologiczny oraz Stacja Kolejowa – Strykowo Poznańskie

W pobliskim Stęszewie (10 minut jazdy)znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do zabezpieczenia codziennych potrzeb w miejscach takich jak poczta, bank, stacje paliw, apteki, szkoły oraz przedszkola.

Szczególnie w okresie wakacyjnym funkcjonują tu liczne bary, restauracje, kawiarnie i lodziarnie oraz sklepy spożywcze (Biedronka, Netto, Dino,Sklep spożywczo – przemysłowy) oraz atrakcyjny Wake Park.

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy, otoczona przez lasy bogate w runo leśne, w sąsiedztwie istnieją liczne miejsca do wspólnego biesiadowania.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu. Tel. 668 147 300

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości