Działka ROD "Na Wzgórzach", Suchy Las | WGN Poznań

Działka ROD “Na Wzgórzach”, Suchy Las

Działka ROD “Na Wzgórzach”, Suchy Las

Działka ROD “Na Wzgórzach”, Suchy Las

Suchy Las, gmina Suchy Las, powiat poznański, województwo wielkopolskie, 62-002, Polska

Mieszkania i domy na sprzedaż, Archiwalne

65 000zł

  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 7
  • 8

ID nieruchomości :

 RH-11545-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

500

Informacje

Oferujemy do sprzedaży działkę ROD w interesującej lokalizacji w Suchym Lesie, położoną na terenie ogródków działkowych „Na Wzgórzach”. Okolica spokojna i cicha, z estetycznie zagospodarowanymi ogródkami.

Spora działka o powierzchni ok. 500 m2 z nasadzeniami w postaci drzew, także owocowych. Mieści się na niej domek letniskowy o powierzchni ok.  25 m2. Spory metraż daje możliwości zarówno jeśli chodzi i wydzielenie strefy relaksu, jak i miejsca pod uprawę warzyw, owoców czy roślinności ozdobnej.

Działka wymaga uporządkowania w zakresie istniejącej zieleni oraz krzewów na działce, a także przeprowadzenia pewnego zakresu prac remontowych typu naprawa ogrodzenia, bramki wejściowej, modernizacja domku, utwardzenie podejść, wykonanie ścieżek. Plusem jest to, że nowy właściciel zagospodaruje sobie działkę według własnego pomysłu i uznania.

Działka stanowi doskonałe miejsce dające odskocznię od codziennego zgiełku, gdzie można w spokoju zrelaksować się po trudach i stresach towarzyszących nam każdego dnia, a także gdzie można spotkać się w gronie przyjaciół i rodziny przy grillu, itp.

Idealne miejsce na czas odpoczynku.

Zapraszam do kontaktu!

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Cechy

Lokalizacja

Podobne nieruchomości