Działka rezydencjonalna, objęta MPZP w miejscowości Złotniczki, gm. Pobiedziska | WGN Poznań

Działka rezydencjonalna, objęta MPZP w miejscowości Złotniczki, gm. Pobiedziska

Działka rezydencjonalna, objęta MPZP w miejscowości Złotniczki, gm. Pobiedziska

Działka rezydencjonalna, objęta MPZP w miejscowości Złotniczki, gm. Pobiedziska

Złotniczki, gmina Pobiedziska, powiat poznański, województwo wielkopolskie, 62-010, Polska

Archiwalne

1 600 000zł

 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • mapka geoportal wytyczona z powierzchnią
 • mapka google ze strzałką
 • mapka z miejscowym planem zagospodarowania

ID nieruchomości :

 RH-11152-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

20400

Informacje

DZIAŁKA REZYDENCJONALNA W ZŁOTNICZKACH, GM. POBIEDZISKA

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Qj8-Ci5gfuw

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną rezydencjonalną działkę budowlaną z dostępem do jeziora Złotniczki, w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu lasów, jezior, stawów i pól. Działka położona w kameralnym miejscu w bajkowej scenerii, gdzie można spokojnie zamieszkać bez uciążliwości związanych np. z bezpośrednim sąsiedztwem. Jezioro przepływowe Złotniczki, nad którym bezpośrednio umiejscowiona jest działka, połączone jest kanałem z większym jeziorem Jerzyńskim posiadającym dostęp do plaży.

Oferta skierowana przede wszystkim dla klienta poszukującego dużej i urokliwej działki pod dom lub rezydencję wraz z dostępem do jeziora.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Działka o powierzchni 2,04 ha objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka widnieje na obszarze oznaczonym częściowo jako tereny o różnym przeznaczeniu lub różnych zasadach zagospodarowania oraz częściowo oznaczonym symbolem R/ZO jako tereny rolnicze oraz zieleni otwartej.

Dla zaznaczonego obszaru o różnym przeznaczeniu zabudowy można m.in. wybudować zgodnie z wydaną wcześniej decyzją o warunkach zabudowy: siedlisko – dom jednorodzinny, budynek gospodarczy, szambo i pomost do jeziora. Maksymalna powierzchnia zabudowy dla budynku mieszkalnego 260 m2. Ilość kondygnacji budynku mieszkalnego: 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Dopuszcza się realizację dachu mansardowego. Dach kryty dachówką w kolorze grafitowym, brązowym lub czerwonym. Maksymalna wysokość budynku od poziomu terenu do kalenicy dachu to 9,5 m. Sposób ogrzewania budynku: gaz, prąd, olej lub odnawialne źródła energii.

Maksymalna powierzchnia zabudowy dla budynku gospodarczego 200 m2, wysokość zabudowy: 1 kondygnacja nadziemna, wysokość ścian pionowych (od terenu do okapu dachu) wynosi 5,5 m. Dach skośny dwuspadowy, pokryty dachówką lub pokryciem dachówkopodobnym lecz jak na budynku mieszkalnym.

Maksymalna wysokość ogrodzenia działki: 150 cm bez ogrodzeń pełnych i prefabrykowanych elementów betonowych.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka częściowo usytuowana jest przy drodze asfaltowej prowadzącej z Pobiedzisk w kierunku miejscowości Wronczyn, a dalej do Tuczna i Wierzonki. Częściowo także działka jest usytuowana wzdłuż utwardzonej drogi łączącej Złotniczki i miejscowość Główienka.

Jeżeli chodzi o dojazd do miasta Poznania to działka znajduje się w odległości 31 km, a dojazd zajmie ok. 40 min. Dojazd do Gniezna wynosi ok. 24 min (25 km). Dojazd do najbliżej położonej większej miejscowości, czyli Pobiedzisk to ok. 4 km i 7 minut jazdy autem.

STAN OBECNY/OGRODZENIE

Stan obecny działki: działka zadbana, porośnięta nielicznymi samosiejkami sosny oraz starodrzewiem. Działka nie jest ogrodzona. Nowy nabywca może zagospodarować działkę zgodnie ze swoim pomysłem. Dobrym przykładem jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie działka, która została wyczyszczona z krzewów, uprzątnięta oraz zaaranżowana jako miejsce wypoczynku i relaksu nad stawem.

MEDIA

Prąd dostępny jest w drodze utwardzonej biegnącej wzdłuż dłuższego boku działki, natomiast woda oraz gaz znajdują w drodze asfaltowej która biegnie wzdłuż krótszego boku.

OKOLICA

Działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród drzew i zieleni, dzięki czemu można spokojnie wypoczywać po pracy, czując się jak na wakacjach.

W pobliżu znajduje się sporo jezior (Stęszewskie, Wronczyńskie Małe, Wronczyńskie Duże, wspomniane wcześniej Jerzyńskie), gdzie można uprawiać zarówno turystykę wodną jak i rekreacyjną w tym niezwykłym otoczeniu. Liczne miejscowości wypoczynkowe (Tuczno, Stęszewko) zapewniają atrakcje turystyczne szczególnie latem, a jesienią zaś okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody do zbierania.

Zaledwie 7 minut jazdy autem dzieli to miejsce od miasta Pobiedziska, gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, ze sklepami i marketami (Biedronka, Lidl, Mrówka, Rossmann, Dino), z oddziałami banków, placówką pocztową oraz Urzędem Miasta i Gminy.

W mieście znajduje się również szkoła podstawowa, przedszkole, zespół szkół (liceum ogólnokształcące).

Znajdują się tam również liczne zakłady usługowe, stacja paliw.

Dużym atutem jest również położona w Pobiedziskach stacja kolejowa, skąd zaledwie w 25 minut dojedziemy koleją do miasta Poznań, a w 15 minut do Gniezna.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 666 613 045

Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości