Działka budowlana Orkowo k. Śremu na SPRZEDAŻ | WGN Poznań

Działka budowlana Orkowo k. Śremu na SPRZEDAŻ

Działka budowlana Orkowo k. Śremu na SPRZEDAŻ

Działka budowlana Orkowo k. Śremu na SPRZEDAŻ

Orkowo, gmina Śrem, powiat śremski, województwo wielkopolskie, 63-100, Polska

Archiwalne

105 000zł

  • DJI_0294
  • DJI_0298
  • DJI_0300-2
  • Rzut geoportal 1 07.02.2020
  • rzut geoportal 360 11.02.2020

ID nieruchomości :

 RH-7595-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

1.242

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w Orkowie k. Śremu, w pięknej scenerii pól i łąk oraz w otoczeniu nowo powstających domów jednorodzinnych.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 1242 m2 i ma kształt prostokąta. Działka posiada wydane warunki zabudowy i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest nieopodal drogi łączącej Śrem z Rogalinem. Do działki prowadzi droga utwardzona kostką betonową.

OGRODZENIE

Działka jest ogrodzona siatką leśną.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy po uzyskaniu pozwolenia na budowę, wolna od drzew i krzewów.

MEDIA

Woda, prąd oraz kanalizacja znajdują się w najbliższym otoczeniu działki.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości 9 km od Śremu (10 min jazdy samochodem), 12 km od Rogalina (12 min jazdy samochodem), 16 km od Kórnika (18 min jazdy samochodem).

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie niezwykle malowniczych terenów nadwarciańskich należących do obszarów chronionych Natura 2000. Na terenach tych znajduje się obszar rozlewisk i starorzecza Warty.

Na terenie wsi znajduje się wiatrak koźlak z pierwszej połowy XIX wieku, budynek ochotniczej straży pożarnej z połowy XIX wieku.

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy o typowo polskim krajobrazie.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu: tel. 668 147 300,

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości