Działka budowlana nad jeziorem, Sapowice | WGN Poznań

Działka budowlana nad jeziorem, Sapowice

Działka budowlana nad jeziorem, Sapowice

Działka budowlana nad jeziorem, Sapowice

Sapowice, gmina Stęszew, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne, Mieszkania i domy na sprzedaż

186 840zł

  • DJI_0033
  • Screenshot_11
  • 333 dzFF
  • _WPO5251
  • 4 (2)
  • 4.
  • DJI_0028
  • DJI_0030
  • DJI_0032

ID nieruchomości :

 RH-9011-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

1038

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA WŚRÓD JEZIOR I LASÓW

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w Sapowicach, zaledwie 30 min od centrum Poznania, w pięknej scenerii lasów, jezior, pól i łąk, pośród niespotykanie spokojnego i urokliwego otoczenia.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 1038 m2 i ma kształt prostokąta. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

UWAGA! Istnieje możliwość kupienia działki o powierzchni 987 m2 oraz 962 m2 bezpośrednio sąsiadujących z działką będącą przedmiotem niniejszej oferty.

PARAMETRY ZABUDOWY

Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 7ML, który dopuszcza zabudowę o n/w parametrach:

– wysokość budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji (11,50 m), w tym poddasze użytkowe, z możliwością realizacji podpiwniczenia uzależnionego od badań szczegółowych gruntu, lecz z piwnicami wyniesionymi nie więcej niż 1,5 m ponad istniejący poziom terenu

– stosowanie dachów dwu- lub wielospadowych o kącie nachylenia połaci dachowych 30°-45°

– dopuszczalna maksymalna powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki, lecz nie więcej niż 250 m²

– realizacja garażu wbudowanego lub przybudowanego do budynku podstawowego

– obowiązek realizacji ogrodzenia ażurowego do wysokości 1,5 m

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy bocznej, utwardzonej i utrzymywanej w nienagannym stanie technicznym drodze w otoczeniu lasów.

OGRODZENIE

Działka jest ogrodzona.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy, wolna od drzew i krzewów.

MEDIA

Woda na terenie działki, prąd, gaz i kanalizacja sanitarna w drodze głównej.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości ok. 8 km od Stęszewa, 23 km od Grodziska Wielkopolskiego oraz 30 km od Poznania. Podróż do centrum Poznania zajmuje 35 minut.

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, wśród lasów, przy samym sąsiedztwie pięknego jeziora Strykowskiego.

Jezioro

Do Jeziora Strykowskiego dzieli od działki odległość mniejsza niż 100 m.

Zaraz przy działce piaszczysta dzika plaża idealna do letnich kąpieli.

INFRASTRUKTURA TOWARZYSZĄCA

W najbliższej okolicy w Strykowie oddalonym od 3,5 km znajduje się poczta, apteka, Market Dino, Straż pożarna, Szkoła podstawowa, fryzjer, gabinet ginekologiczny oraz Stacja Kolejowa – Strykowo Poznańskie

W pobliskim Stęszewie (10 minut jazdy)znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do zabezpieczenia codziennych potrzeb w miejscach takich jak poczta, bank, stacje paliw, apteki, szkoły oraz przedszkola.

Szczególnie w okresie wakacyjnym funkcjonują tu liczne bary, restauracje, kawiarnie i lodziarnie oraz sklepy spożywcze (Biedronka, Netto, Dino,Sklep spożywczo – przemysłowy) oraz atrakcyjny Wake Park.

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy, otoczona przez lasy otuliny Wielkopolskiego Parku Narodowego bogate w runo leśne, w sąsiedztwie istnieją liczne miejsca do kąpieli, plażowania oraz wspólnego biesiadowania.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zakupu: tel. 668147300

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości