Działka budowlana na sprzedaż, Tulce, gm. Kleszczewo, 782 m2 | WGN Poznań

Działka budowlana na sprzedaż, Tulce, gm. Kleszczewo, 782 m2

Działka budowlana na sprzedaż, Tulce, gm. Kleszczewo, 782 m2

Działka budowlana na sprzedaż, Tulce, gm. Kleszczewo, 782 m2

Tulce, gmina Kleszczewo, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Archiwalne

310 000zł

 • 5
 • 71-25
 • 71-25 druga
 • 2
 • 4
 • 6
 • 8
 • 9

ID nieruchomości :

 RH-9474-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

782

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ TULCE, GMINA KLESZCZEWO

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 782 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Tulce, gmina Kleszczewo, w  otoczeniu nowopowstałych domów jednorodzinnych.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 782 m2. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka objęta jest symbolem 2DG/M i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i działalność usługową oraz działalność gospodarczą .

Parametry zabudowy:

 1. wysokość budynków mieszkalnych do dwóch kondygnacji z użytkowym poddaszem,
 2. poziom podłogi parteru nie więcej niż 1 m od poziomu terenu,
 3. w budynkach mieszkalnych dachy dwuspadowe lub wielospadowe,
 4. ustala się wysokość zabudowy budynków służących działalności gospodarczej do 8 m licząc od poziomu terenu do linii okapu,
 5. linie zabudowy jak w rozdziale II § 5 pkt. 4c,d,e,
 6. przy zabudowie stanowiącej uzupełnienie zabudowy istniejącej przy drodze publicznej, budynki należy sytuować w linii zabudowy większości budynków przy tej ulicy,
 7. minimalnie 30 % powierzchni działki przeznacza się na tereny zieleni.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana jest w Tulcach. Dojazd do działki z Poznania ul. Bolesława Krzywoustego do ronda Szczepankowo i dalej ul. Szczepankowo, która prowadzi aż do Tulec. Ostatni odcinek do działki przebiega utwardzoną drogą.

OGRODZENIE

Działka nie jest ogrodzona, nie jest zakrzewiona ani zadrzewiona.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

MEDIA

Woda, prąd i gaz, światłowód znajdują się w ulicy bezpośrednio przy działce.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości 14 km od centrum Poznania (20 min jazdy samochodem), 8 km od węzła Kleszczewo (11 min jazdy samochodem).

Działka położona jest w miłym dla oka otoczeniu, miłym sąsiedztwie, wśród malowniczych pól i nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej.

W Tulcach dostępna pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Dostępne sklepy, markety, urząd pocztowy, zakład fryzjerski, salon kosmetyczny, itp.

Warto wspomnieć o licznych placówkach edukacyjnych, począwszy od przedszkola mieszczącego się kilkadziesiąt metrów od oferowanej działki, niepubliczną szkołę podstawową „Bonum Futurum” (650 m) po zespół szkół (800 m) z dwujęzycznymi oddziałami.

Działka znajduje się w przepięknej i malowniczej okolicy o typowo polskim krajobrazie.

Zachęcamy do kupna i zapraszamy do kontaktu: tel. +48 666 613 045

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości