Działka budowlana na sprzedaż, Młodasko, gm. Kaźmierz, 572 m2 | WGN Poznań

Działka budowlana na sprzedaż, Młodasko, gm. Kaźmierz, 572 m2

Działka budowlana na sprzedaż, Młodasko, gm. Kaźmierz, 572 m2

Działka budowlana na sprzedaż, Młodasko, gm. Kaźmierz, 572 m2

Młodasko, gmina Kaźmierz, powiat szamotulski, województwo wielkopolskie, 64-542, Polska

Archiwalne

59 000zł

 • 1
 • 2
 • 5
 • Młodasko
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 3
 • 4

ID nieruchomości :

 RH-10056-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

572

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ MŁODASKO, GMINA KAŹMIERZ

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, na którą składają się dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 572  m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną wraz z budynkiem garażowo-gospodarczym, w miejscowości Młodasko, gmina Kaźmierz. Łatwy i szybki dojazd do Poznania drogą krajową  95.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Na nieruchomość składają się dwie działki o powierzchni 262 m2 oraz 310 m2. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (działka nr 43/9) oraz budynku garażowo-gospodarczego (działka nr 43/6).

Parametry zabudowy:

 1. 30% powierzchni zabudowy
 2. Szerokość elewacji: 10 m (z tolerancją 20%) dla budynku mieszkalnego 8 m dla budynku garażowego
 3. Ilość kondygnacji nadziemnych dla budynku mieszkalnego: 2 ( w tym poddasze), dla budynku garażowego 1.
 4. Dach dwu lub wielospadowy, z dopuszczeniem dachu płaskiego.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kilka budynków wielorodzinnych, w związku z czym można wystąpić o zmianę warunków zabudowy na budownictwo wielolokalowe.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Młodasko. Dojazd drogą krajową 92, dalej w miejscowości Młodasko drogą asfaltową. Ostatni odcinek utwardzoną drogą.

OGRODZENIE

Działka nie jest ogrodzona, jest zakrzewiona, nie jest zadrzewiona.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka gotowa do zabudowy po uzyskaniu pozwolenia na budowę.

MEDIA

Woda i prąd w drodze.

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości 30 km od centrum Poznania (30 min jazdy samochodem), 10 km od Tarnowa Podgórnego, 20 km od Pniew.

Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jedno i wielorodzinnej. W miejscowości sklep spożywczy, natomiast pełna infrastruktura handlowo-usługowa znajduje się w miejscowości Kaźmierz (5 km). W Kaźmierzu znajduje się szkoła i przedszkole. Dzieci z miejscowości Młodasko dowożone są do przedszkola oraz szkoły podstawowej w Bytyniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 666 613 045

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości