Działka budowlana na sprzedaż, 1469 m2 - Tarnowo Podgórne | WGN Poznań

Działka budowlana na sprzedaż, 1469 m2 – Tarnowo Podgórne

Działka budowlana na sprzedaż, 1469 m2 – Tarnowo Podgórne

Działka budowlana na sprzedaż, 1469 m2 – Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,

Mieszkania i domy na sprzedaż, Archiwalne

297 000zł

 • DJI_0335
 • DJI_0338
 • DJI_0340
 • DJI_0343
 • DJI_0344
 • DJI_0350
 • DJI_0347
 • Obraz1

ID nieruchomości :

 RH-13231-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

1469

Informacje

DZIAŁKA BUDOWLANA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, 1469 m2.

Działka położona jest w Tarnowie Podgórnym przy drodze asfaltowej – ul. Rokietnickiej, łączącej Tarnowo Podgórne z Napachaniem, a dalej droga prowadzi do Rokietnicy. Miejsce spokojne, ciche, bez uciążliwości związanych z ruchem samochodowym lub niekorzystnym otoczeniem usługowym. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Miejsce idealne pod budowę domu jednorodzinnego, z łatwym i szybkim dostępem do miasta, a także z dostępem do komunikacji miejskiej (autobus).

Działka o powierzchni 1469 m2 ma kształt trapezu o wymiarach boków w przybliżeniu: 11m, 58 m, 61 m, 41 m. Działka jest niezabudowana, a także nieogrodzona.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z oznaczeniem 24 MN/U (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa) oraz częściowo jako 31 KDW (teren dróg wewnętrznych). Jest to zobrazowane na jednym z załączonych fotografii.

Dopuszcza się na działce:

1) lokalizację jednego budynku mieszkalnego albo jednego budynku mieszkalno-usługowego albo jednego budynku mieszkalnego i jednego budynku usługowego o maksymalnej powierzchni użytkowej usług 200 m2

2) lokalizację usług nieuciążliwych

3) maksymalna powierzchnia zabudowy 35 %

4) wysokość budynków – do dwóch kondygnacji naziemnych nie wyżej niż 10 m, budynek garażowy lub gospodarczy kryty dachem płaskim  – jedna kondygnacja nie wyżej niż 3,5 m, w przypadku garażu krytego dachem stromym – wysokość nie wyżej niż 6 m, wysokość pozostałych budynków – nie wyżej niż 15 m

5) dachy strome

6) możliwość kondygnacji podziemnej

MEDIA

Wszystkie niezbędne media znajdują się w ulicy Rokietnickiej:

 • Woda
 • Prąd
 • Gaz
 • Kanalizacja sanitarna

OKOLICA

Odległość do centrum Tarnowa Podgórnego wynosi ok. 1,5 km, a znajdziemy tam wszelkie punkty infrastruktury handlowej (Dino, Lidl, Netto, Biedronka), usługowej (poczta, stacje paliw) a także placówki edukacyjne (Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Liceum).

Przy ul. Rokietnickiej w odległości zaledwie 200 m znajduje się przystanek komunikacji autobusowej (linia 821 – Lusówko-Ogrody i 882 – Tarnowo Podgórne-Rokietnica).

Dojazd do Poznania wynosi ok. 20 km i zajmuje ok. 25 min. Dojazd do Rokietnicy wynosi 7 km i zajmuje 10 min.

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości