Działka budowlana, 3001 m2, Skoki, gm. Skoki | WGN Poznań

Działka budowlana, 3001 m2, Skoki, gm. Skoki

Działka budowlana, 3001 m2, Skoki, gm. Skoki

Działka budowlana, 3001 m2, Skoki, gm. Skoki

Skoki, gmina Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie, 62-085, Polska

Archiwalne

250 000zł

  • 4
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9 wrysowana i ze strzałką
  • mapka

ID nieruchomości :

 RH-10546-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

3001

Informacje

Działka budowlana w malowniczym położeniu, Skoki, pow. wągrowiecki. 

LINK do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=_u9MQwnGJ18


Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3001 m2, położoną w miejscowości Skoki (gmina Skoki). Działka położona w pięknym otoczeniu lasów Puszczy Zielonka, a także w sąsiedztwie Jeziora Rościńskiego, do którego spacerem dojdziesz w zaledwie 10 minut. Działka położona na lekkim wzniesieniu przy drodze asfaltowej.

LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE:
Działka usytuowana przy ul. Parkowej, łączącej Skoki z miejscowością Rościnno. Ta z kolei łączy się z drogą wojewódzką nr 196 Poznań-Wągrowiec.

Wymiary działki: 26,6 x 112 m. Działka wolna od drzew i krzewów, ogrodzona płotem betonowym.

Działka mieści się w spokojnym miejscu (w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz obiekt hotelowy). W pobliżu liczne miejscowości wypoczynkowe, w których mieszczą się zabudowania całoroczne i letniskowe, która szczególnie latem obfituje we wczasowiczów przebywających na urlopach w celach wypoczynkowych.

MEDIA:
prąd – w drodze przy działce

woda – w drodze przy działce

gaz – w drodze przy działce

kanalizacja – w drodze przy działce

STAN PRAWNY:

Działka stanowi pełną własność, Księga Wieczysta nie wykazuje obciążęń.

OTOCZENIE/KOMUNIKACJA:

Dużym atutem działki, oprócz jego atrakcyjnego położenia, jest łatwy i szybki dojazd do Poznania. Mieszkając w cichym i spokojnym miejscu w ciągu 30-40 minut dojedziesz do centrum miasta (ok. 39 km). Szybko dojedziesz do Wągrowca (17 min – 18 km), a także do Gniezna (38 min – 39 km).

Dostęp do komunikacji zbiorowej – kolejowej, w odległości 1,8 km (20 min. spacerem) dojdziesz do dworca kolejowego, skąd  koleją dojedziesz w godzinę do centrum Poznania.

W samych Skokach do dyspozycji infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy spożywcze, markety, apteki, gabinety urody, restauracje, piekarnie i cukiernie, oddziały banków, a także Urząd Miasta i Gminy.

W odległości 800 m mieści się Szkoła Podstawowa.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! +48 666 613 045

Nr licencji pośrednika prowadzącego ofertę: 24516 

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości