Działka budowlana 2,176 ha, Sapowice | WGN Poznań

Działka budowlana 2,176 ha, Sapowice

Działka budowlana 2,176 ha, Sapowice

Działka budowlana 2,176 ha, Sapowice

Poznań, Polska

Archiwalne

870 000zł

 • DJI_0030
 • DJI_0036
 • DJI_0028
 • DJI_0045
 • mapka z wymiarem
 • działka z wymiarami

ID nieruchomości :

 RH-10739-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

21760

Informacje

DZIAŁKA ZE STAWEM W SAPOWICACH

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w Sapowicach, zaledwie 30 min od centrum Poznania, w pięknej scenerii lasów, jezior, pól i łąk, pośród niespotykanie spokojnego i urokliwego otoczenia.

POWIERZCHNIA I PRZEZNACZENIE

Powierzchnia działki wynosi 2,176 ha i ma kształt prostokąta. Szczegółowe wymiary działki podane są na rysunku.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren oznaczony jest symbolem 2Mnb, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową niskiej intensywności, o następujących parametrach:

 1. Realizacja zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej,
 2. Wysokość budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji (11,5 m), w tym poddasze użytkowe, z możliwością realizacji podpiwniczenia uzależnionego od badań szczegółowych gruntu,
 3. Zaleca się zastosowanie dachów dwu lub wielospadowych o kącie nachylenia połaci dachowych 30-45 stopni,
 4. Dopuszcza się realizację garażu wbudowanego lub przybudowanego do budynku podstawowego,
 5. Ustala się obowiązek realizacji ogrodzenia ażurowego do wysokości 1,5 m i zabrania realizacji innego,
 6. Do czasu wykonania systemu odprowadzania ścieków dopuszcza się stosowania zbiorników bezodpływowych, na warunkach określonych przepisami szczególnymi,
 7. Do celów grzewczych i technologicznych nie wolno stosować paliw stałych takich jak węgiel, koks, miał oraz odpadów i śmieci.

DOJAZD/LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy bocznej drodze – ul. Truskawkowej w Sapowicach, do której zjazd prowadzi z asfaltowej drogi łączącej miejscowości Strykowo-Sapowice-Rybojedzko. Jest to atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość drogi szybkiego ruchu S5.

STAN OBECNY

Stan obecny działki: działka wolna od drzew i krzewów. Na terenie działki znajduje się staw. Działka nie jest ogrodzona. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

MEDIA

Przy ul. Truskawkowej znajduje się prąd oraz wodociąg. Gaz, kanalizacja znajdują się w drodze asfaltowej (ul. Bukowska, ok. 300 m).

OKOLICA/INFRASTRUKTURA

Działka mieści się w odległości ok. 8 km od Stęszewa, 23 km od Grodziska Wielkopolskiego oraz  30 km od Poznania. Podróż do centrum Poznania zajmuje 30 minut.

Działka położona jest w niezwykle malowniczym otoczeniu, wśród lasów, nieopodal jeziora Strykowskiego (około 500 m od działki).

Infrastruktura towarzysząca

W najbliższej okolicy w Strykowie oddalonym od 3,5 km znajduje się poczta, apteka, Market Dino, Straż pożarna, Szkoła podstawowa, fryzjer, oraz Stacja Kolejowa – Strykowo Poznańskie.

W pobliskim Stęszewie (10 minut jazdy) znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do zabezpieczenia codziennych potrzeb w miejscach takich jak poczta, bank, stacje paliw, apteki, szkoły oraz przedszkola.

Szczególnie w okresie wakacyjnym funkcjonują tu liczne bary, restauracje, kawiarnie i lodziarnie oraz sklepy spożywcze (Biedronka, Netto, Dino, Sklep spożywczo – przemysłowy) oraz atrakcyjny Wake Park.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr telefonu: 666 613 045

Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516 

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości