Działka budowlana 1071 m2, objęta MPZP, Chomęcice | WGN Poznań

Działka budowlana 1071 m2, objęta MPZP, Chomęcice

Działka budowlana 1071 m2, objęta MPZP, Chomęcice

Działka budowlana 1071 m2, objęta MPZP, Chomęcice

Chomęcice, gmina Komorniki, powiat poznański, województwo wielkopolskie, Polska

Mieszkania i domy na sprzedaż, Archiwalne

220 000zł

  • DJI_0322
  • DJI_0324
  • DJI_0327
  • DJI_0329
  • DJI_0330
  • DJI_0331
  • wym

ID nieruchomości :

 RH-13090-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

1071

Informacje

Oferta sprzedaży działki budowlanej z MPZP w Chomęcicach gm. Komorniki

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż prawa własności działki gruntu o powierzchni 1071 m2, objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Chomęcicach, w pobliżu ulicy Poznańskiej. Wymiary działki: 13,7 m (front) oraz 90 m (bok).

PRZEZNACZENIE TERENU

Zgodnie z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na terenie działki mogą zostać zlokalizowane budynki mieszkaniowe jednorodzinne i usługowe.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY MPZP

1) Wyznacza się tereny zabudowy mieszkaniowej z prawem budowy obiektów rolniczych i ogrodniczych i zabudowy mieszkaniowo-usługowej, oznaczone symbolem Mr, MU.

2) Na terenach, o których mowa w ust. 1, można lokalizować budynki mieszkalne i towarzyszące im budynki gospodarczo-garażowe o powierzchni użytkowej parteru do 60 m2, nieuciążliwe obiekty usługowe, a wyłącznie na terenach istniejących siedlisk rolniczych – nieuciążliwe obiekty związane z produkcją rolną, z wyjątkiem obiektów hodowlanych.

3) Zakazuje się lokalizowania inwestycji mogących pogorszyć stan środowiska, obiektów przeznaczonych na cele produkcyjne z wyłączeniem produkcji rolniczej, nowych siedlisk rolniczych.

DOSTĘPNE MEDIA

Pełne uzbrojenie terenu, tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie działki.

STAN PRAWNY NIERUCHOMOŚCI

Pełna własność z księgą wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń.

LOKALIZACJA

Działka znajduje się w Chomęcicach, gm. Komorniki, przy ul. Słonecznej. Okolica zyskuje dużą popularność, co potwierdza stale rozwijająca się sfera budownictwa jednorodzinnego oraz usługowego.

Na atrakcyjność tego miejsca w szczególności wpływa jego lokalizacja. Położenie tuż przy drodze szybkiego ruchu S5 oraz autostrady A2 znacznie usprawnia dojazd do samego Poznania, jak i innych miast.

W promieniu kilometra znajdują się: markety i sklepy spożywcze, szkoła podstawowa im. Arkadego Fiedlera, przedszkole.

Dla miłośników sportów wodnych i wypoczynku nad wodą do dyspozycji jeziora: Chomęcickie i Rosnowskie.

NAJWAŻNIEJSZE ODLEGŁOŚCI

Poznań (centrum)                   19 km         26 min

Luboń                                    14 km         19 min

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone

Lokalizacja

Podobne nieruchomości