Dom wolnostojący Pilar de la Horadada | WGN Poznań

Dom wolnostojący Pilar de la Horadada

Dom wolnostojący Pilar de la Horadada

Dom wolnostojący Pilar de la Horadada

Pilar de la Horadada, el Baix Segura / La Vega Baja del Segura, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, Hiszpania

Mieszkania i domy na sprzedaż

1 289 570zł

  • 5-1l
  • 5-2l
  • 5-3l
  • 5-4l

ID nieruchomości :

 RH-8528-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

94

Informacje

Pilar de la Horadad to przeurocze, hiszpańskie miasteczko, znajduje się na południe od Torrevieja, są tu szerokie i rozległe plaże z białym piaskiem a w ich pobliżu rozciągają się malownicze wydmy.
Pilar de la Horadada ma wiekową historię. Wybudowali je starożytni Rzymianie. W VIII wieku naszej ery było siedzibą Arabów i pozostawało pod kontrolą muzułmańską aż do XIII wieku, później stało się miastem granicznym pomiędzy hiszpańskim królestwem i Aragonią
Obecnie Pilar de la Horadada intensywnie się rozwija. Znajduje się tu nowoczesne centrum sportowe, wyposażone w korty tenisowe, kryty basen i boisko do piłki halowej. Jest również nowoczesny port jachtowy i Club Nautico Torre de la Horadada oraz 18 – dołkowe pole golfowe.
Z historycznych atrakcji miasta warto zobaczyć Museo Gratiniano, z wystawami archeologicznymi oraz XIX-wieczny kościół Virgin de Pilar z wieżą dzwonową i wieżę strażniczą.
Pilar de la Horadada mieści się przy nadmorskiej drodze N-332, prowadzącej od Walencji do Kartageny. Miasto leży między Torrevieja a San Pedro del Pinatar. Najbliższe plaże, należące do Pilar de la Horadada, to: Playa Conde, Playa las Higueras, Playa los Jesuitas.

Pilar de la Horadada to nie tylko miasto na wakacyjny odpoczynek ale i świetne miejsce do spokojnego życia w słonecznej Hiszpanii. Klimat jest tutaj typowy śródziemnomorski, ze średnią temperaturą 18 C, słońce świeci ponad 3200 godzin rocznie.

Zaledwie 10 kilometrów stąd znajduje się lotnisko San Javier w Murcji, do którego dolecimy z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec.
Od drugiego lotniska w Alicante dzieli nas 65 km. Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.
Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji.
ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości