Atrakcyjny grunt inwestycyjny 1,72 ha Opalenica - Porażyn | WGN Poznań

Atrakcyjny grunt inwestycyjny 1,72 ha Opalenica – Porażyn

Atrakcyjny grunt inwestycyjny 1,72 ha Opalenica – Porażyn

Atrakcyjny grunt inwestycyjny 1,72 ha Opalenica – Porażyn

Porażyn, gmina Opalenica, powiat nowotomyski, województwo wielkopolskie, 64-330, Polska

Archiwalne

400 000zł

  • Mapa z google 26.02.2020
  • Plan Porażyn 26.02.2020
  • ogl 4
  • ogł 2
  • ogł 3

ID nieruchomości :

 RH-7796-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

17200

Informacje

Wyjątkowy grunt inwestycyjny 1,72 ha Porażyn/Opalenica NA SPRZEDAŻ

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 17.203 m2, zlokalizowaną w miejscowości Porażyn koło Opalenicy, na terenie której znajduje się park dworski z końca XIX wieku. Dla przedmiotowej działki Wojewódzki Konserwator Zabytków wydał pozytywną opinię w zakresie wykorzystania tego terenu pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, hotel, budynek mieszkalno –  rezydencjonalny.

Działka usytuowana jest w miejscowości Porażyn,  2 km od Opalenicy, bezpośrednio przy skrzyżowaniu drogi  wojewódzkiej nr 307 Poznań -Opalenica- Nowy Tomyśl  z drogą gminna Porażyn- Jastrzębniki, tuż przy zjeździe z obwodnicy Opalenicy.

Działka stanowi idealne miejsce do relaksu na łonie przyrody. Jest otoczona kompleksem leśnym. Na jej terenie znajduje się zabytkowy starodrzew stanowiący fragment dawnego parku przydworskiego oraz staw.

Wspaniałe otoczenie działki, bliskość drogi wojewódzkiej Poznań – Nowy Tomyśl oraz stacji kolejowych Opalenica i Porażyn Dworzec powodują, że działka idealnie nadaje się pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, rezydencjalno-mieszkaniową, motel lub apartamenty senioralne.

Dla przedmiotowej działki zostały wydane zapewnienia dostawy n/w mediów:

  • dostawa wody
  • odbiór ścieków
  • dostawa prądu
  • dostawa gazu

Zjazd na działkę może zostać zrealizowany bezpośrednio z drogi wojewódzkiej lub z drogi asfaltowej gminnej. Na tyłach działki znajduje się droga gruntowa prowadząca do dużego kompleksu leśnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 668 147 300

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

 

Lokalizacja

Podobne nieruchomości