Apartament Orihuel | WGN Poznań

Apartament Orihuel

Apartament Orihuel

Apartament Orihuel

Orihuela, el Baix Segura / La Vega Baja del Segura, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, Hiszpania

Mieszkania i domy na sprzedaż

748 200zł

  • 133-1l
  • 133-2l
  • 133-3l
  • 133-4l
  • 133-5l
  • 133-6l
  • 133-7l
  • 133-8l

ID nieruchomości :

 RH-8032-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

4

Łazienki

2

Powierzchnia

128

Informacje

Nowoczesny i przestronny apartament, zlokalizowany w nowo wybudowanym, kameralnym apartamentowcu w Orihuela Ciudad.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze trzykondygnacyjnego budynku. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe, w podziemiu są garaże i pomieszczenia gospodarcze. Posiada 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki, i piękny duży taras. Nowoczesna kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD – piekarnik, okap, płytę grzewczą, lodówkę, kuchenkę mikrofalowa i pralkę.

Cena tej bardzo atrakcyjnej nieruchomości wynosi 172 000,00 Euro.
Za dopłatą 10 000,00 Euro można zostać właścicielem garażu, a za 3000,00 euro można nabyć pomieszczenie gospodarcze – 7m2 lub za cenę 6000,00 17m2.

Miasto Orihuela leży 50 km na południowy zachód od Alicante i tylko 25 km od Torrevieja na Costa Blanca.
Orihuela to stolica okręgu Vega Baja. Odwiedzając Orihuela doświadczymy zaściankowej, pełnej spokoju i hiszpańskiego uroku, Hiszpanii, tej bez turystów i hałaśliwych plażowiczów.
W centrum starówki miasteczka, znajduje się średniowieczna katedra o rozmiarach przeciętnego kościoła parafialnego. Warto zwrócić uwagę na spiralne filary i sklepienie budowli, a w małym muzeum w nawie głównej, na obraz Velazqueza Kuszenie Świętego Tomasza. Chyba jeszcze ciekawsza jest XIV wieczna Puerta de las Cadenas, z wyraźnymi wpływami hiszpańskiego stylu mudejar.
W urządzonym nad krużgankiem Museo Diocesano de Arte Sacro, zgromadzono niezwykle bogatą kolekcję dzieł sztuki i przedmiotów hiszpańskiego kultu religijnego, m.in. obraz Ribery. Wiele z eksponatów obnosi się w procesjach podczas Wielkiego Tygodnia w Orihuela (Semana Santa), najważniejszego święta w mieście i całej południowej Hiszpanii.
Właśnie w tym czasie warto wybrać sie do Orihuela. Na ulicach są pochody wiernych z figurami świętych na platformach i pokutników ubranych w charakterystyczne szpiczaste czapki.
Kolejną atrakcją jest El Palmelar, drugi co do wielkości las palmowy w Hiszpanii, zaraz po gaju palmowym w sąsiedniej miejscowości Elche (Elx w języku walencjańskim).
Miasto pełne jest kafejek, restauracji i barów w których również można skosztować hiszpańskich tapas i dań regionalnych na bazie ryżu.

To jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w Hiszpanii.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.
Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji.
ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości