Apartament Mar de Cristal | WGN Poznań

Apartament Mar de Cristal

Apartament Mar de Cristal

Apartament Mar de Cristal

Mar de Cristal, Diputación de Rincón de San Ginés, Kartagina, Campo de Cartagena y Mar Menor, Region Murcji, Hiszpania

Mieszkania i domy na sprzedaż

719 400zł

  • 83-1l
  • 83-2l
  • 83-3l
  • 83-4l
  • 83-5l
  • 83-6l
  • 83-7l
  • 83-8l
  • 83-9l
  • 83-10l
  • 83-11l
  • 83-12l

ID nieruchomości :

 RH-7910-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

3

Łazienki

2

Powierzchnia

83

Informacje

Bardzo atrakcyjny apartament położony w nowo wybudowanym, luksusowym kompleksie mieszkaniowym Antilia Terraces III w Mar de Cristal, częścią wspólną jest basen i tereny zielone.

Apartament posiada 2 sypialnie, salon z kuchnią oraz 2 łazienki. Bardzo nowoczesna kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD – piekarnik, okap, płytę grzewczą, lodówkę, kuchenkę mikrofalowa i pralkę.
Cena oferowanego apartamentu to 165 000,00 euro
Bliskość morza, cudowny klimat, piękny region-czynią te ofertę bardzo atrakcyjną.

Mar de Cristal to urokliwe małe miasteczko, nad brzegiem Mar Menor. Ma małą przystań, uroczą, piaszczystą plażę ze złotym piaskiem i promenadę, jest rekomendowane przez rodziny z dziećmi ponieważ okolica jest bardzo spokojna, przy plaży znajduje się deptak z restauracjami i placem zabaw dla dzieci.
Centrum jest stosunkowo małe, ale są tu bary, kawiarnie i sklepy. Wspaniałe widoki z plaży na La Manga Strip sprawiają, że warto tu przyjechać na wakacje albo zostać na stałe.
Niedaleko znajduje się przepiękny park regionalny Calblanque Ten rezerwat przyrody jest jednym z ostatnich dziewiczych obszarów wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego i jest naprawdę niezniszczony.
W pobliżu miasteczka znajdują się atrakcyjne miejscowości La Manga del Mar Menor oraz San Pedro del Pinatar, trochę dalej, 38 km Torrevieja i 21 km Kartagena, jak również znany na całym świecie ośrodek golfowy La Manga.

Region Murcja obsługuje kilka lotnisk, główne z nich to lotnisko Murcja tylko 16 km i lotnisko w Alicante, do którego dojedziemy w ok. 1 godz.
Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi Ryanair z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Do San Javier możemy dolecieć z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.
Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji.
ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ NAJMU NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO NASZYCH KLIENTÓW.

Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości