Apartament La Mang | WGN Poznań

Apartament La Mang

Apartament La Mang

Apartament La Mang

La Manga, Moratalla, Noroeste, Region Murcji, Hiszpania

Mieszkania i domy na sprzedaż

769 700zł

  • 60-1l
  • 60-2l
  • 60-3l
  • 60-4l
  • 60-5l
  • 60-6l

ID nieruchomości :

 RH-8070-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

77

Informacje

Euromarina Tower znajduje się w pierwszej linii na wybrzeżu La Manga del Mar Menor. Położone jest w wyjątkowej i ekskluzywnej okolicy, pomiędzy dwoma różnymi morzami, Mar Menor i Morzem Śródziemnym. Ma cztery wieże z dziesięcioma piętrami, bezpośredni dostęp do plaży, trzy niesamowite baseny i obszary wspólne w mieszkaniu. Jego projekt został zainspirowany morzem, co jest dobrze widoczne w elewacji w kolorach bieli i niebieskiego w nowoczesnym stylu. Widoki z najwyższych tarasów są spektakularne.

To tylko 30 minut jazdy samochodem od Cartageny, głównego miasta regionu i obok pięknego pola golfowego. W okolicy znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, takie jak bary, restauracje, supermarkety, sklepy, centra medyczne, dentyści, apteki, pola golfowe, przystanie i wiele możliwości uprawiania sportów wodnych oraz spędzania wolnego czasu.

La Manga del Mar Menor to naturalny pas ziemi otoczony dwoma morzami, Mar Menor i Morzem Śródziemnym. To jeden z najbardziej egzotycznych obszarów w Hiszpanii. To idealne miejsce, aby cieszyć się pełnią morza, przede wszystkim wiosną i latem, kiedy jest sezon na wiele sportów wodnych.

La Manga jest symbolem Mar Menor, ze względu na ciekawą orografię terenu, pozwala nie tylko cieszyć się domem z pierwszej linii plaży, ale także cieszyć się wyjątkowym uczuciem życia między dwoma morzami.

Cena nieruchomości 179.000 euro

Costa Calida oznacza Ciepłe Wybrzeże w tłumaczeniu z języka hiszpańskiego. Costa Calida graniczy z Costa Blanca od północy i Costa de Almeria na południu.
W okolicy jest dużo dawnych wiosek rybackich. W okolicy znajduje się jeden z największych Parków Narodowych w Regionie Murcja o nazwie Las Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar. Ten Park Narodowy to podmokłe tereny i słone laguny, będące schronieniem dla tysięcy ptaków w tym różowych flamingów.
Kilka kilometrów na południe od parku, leży miasteczko Lo Pagan, znane ze swoich leczniczych błot i słonych lagun.
Costa Calida jest popularna wśród osób chcących nauczyć się surfingu, ponieważ ta część laguny jest bardzo płytka, nie ma fal i wody są bardzo bezpieczne dla początkujących i praktykujących ten rodzaj sportu wodnego.
Region Costa Calida jest bardzo ciekawy, ma wspaniały klimat i warty jest odwiedzenia, praktycznie o każdej porze roku.
Region Murcja obsługuje kilka lotnisk, główne z nich to lotnisko San Javier (Murcja) i lotnisko w Alicante. Również pobliska Almeria ma międzynarodowe lotnisko.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości