Apartament Ciudad Quesada | WGN Poznań

Apartament Ciudad Quesada

Apartament Ciudad Quesada

Apartament Ciudad Quesada

Ciudad Quesada, Rojales, el Baix Segura / La Vega Baja del Segura, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, 03170, Hiszpania

Mieszkania i domy na sprzedaż

954 600zł

  • 17-1l
  • 17-2l
  • 17-3l
  • 17-4l
  • 17-5l
  • 17-7l

ID nieruchomości :

 RH-8304-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Powierzchnia

96

Informacje

Atrakcyjny apartament w bardzo wysokim standardzie dla osób lubiących spokój i nowoczesne wnętrza połączone ze stylem śródziemnomorskim.
Budynek mieszkalny składa się z mieszkań na 2 piętrach: parterze z prywatnym ogrodem i pierwszym piętrze z prywatnym tarasem na dachu. Prywatny dom mieszkalny, ogrodzony terenami zielonymi i basenem wspólnym.
Usytuowany w bliskiej odległości do wszystkich usług: ośrodek zdrowia, apteka, supermarkety, restauracje, sklepy, prasa międzynarodowa, hotel La Laguna ****, spa, aquapark itp.

Ciudad Quesada znajduje się w południowej części Costa Blanca, 10 minut od plaży Torrevieja. Lotniska w Alicante znajduje się tylko 50 km od Ciudad Quesada.

Miasto to powstało wokół pola golfowego z18 Hoyos ?La Marquesa? widokiem na Morze Śródziemne i parku przyrody las Salinas Torrevieja.

Ten obszar, pod wpływem warzelni soli i Morza Śródziemnego ma bardzo zdrowy klimat, ze średnią roczną temperaturą 20 c. Idealny klimat do wypoczynku w każdym sezonie.

Większość mieszkańców są brytyjskie obywatelstwo, około 12 500 mieszkańców w Ciudad Quesada.

Tylko 4 Km od brzegu Morza Śródziemnego, z pięknymi i urozmaiconymi plażami.

Ciudad Quesada posiada stylowe rezydencjeApartamenty i luksusowe wille w większości.

Ponadto posiada wysokiej, jakości usługi i pozwala cieszyć się kuchnią międzynarodową.

Ciudad Quesada jest urocze schronienie, przyjemne i relaksujące środowisko dla miłośników golfa i śródziemnomorskiego słońca.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości