Wiejska posiadłość wśród lasów, Czarnków- do edycji | WGN Poznań

Wiejska posiadłość wśród lasów, Czarnków- do edycji

Wiejska posiadłość wśród lasów, Czarnków- do edycji

Wiejska posiadłość wśród lasów, Czarnków- do edycji

Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki, Greater Poland Voivodeship, 64-700, Poland

Archiwalne

999 000zł

 • wgn_nieruchomosc_20190624_1
 • wgn_nieruchomosc_20190624_2
 • wgn_nieruchomosc_20190624_3
 • wgn_nieruchomosc_20190624_4
 • wgn_nieruchomosc_20190624_5
 • wgn_nieruchomosc_20190624_6
 • wgn_nieruchomosc_20190624_7
 • wgn_nieruchomosc_20190624_8
 • wgn_nieruchomosc_20190624_9
 • wgn_nieruchomosc_20190624_10
 • wgn_nieruchomosc_20190624_11
 • wgn_nieruchomosc_20190624_12
 • wgn_nieruchomosc_20190624_13
 • wgn_nieruchomosc_20190624_14
 • wgn_nieruchomosc_20190624_15
 • wgn_nieruchomosc_20190624_16
 • wgn_nieruchomosc_20190624_17
 • wgn_nieruchomosc_20190624_18

ID nieruchomości :

 RH-5778-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

12

Łazienki

6

Powierzchnia

540.00 m2

Rok budowy

2017

Powierzchnia działki

15480 m2

Informacje

Na sprzedaż urokliwa, wiejska posiadłość wśród lasów. Marzysz o urokliwej posiadłości w sercu puszczy? Szukasz wytchnienia od cywilizacji? Pragniesz świeżego, leśnego powietrza z dala od ludzi? A może planujesz zorganizować kameralny hotel, agroturystykę lub potrzebujesz miejsca na działalność twórczą bądź też szkoleniowo –  edukacyjną? Oferujemy do sprzedaży niezwykle urokliwą posiadłość składającą się z pięknego, bogato wyposażonego domu mieszkalnego oraz dwóch budynków z miejscami noclegowymi, salkami edukacyjno – konferencyjnymi, zapleczem kuchennym oraz sanitarnym. Wszystkie budynki zostały odrestaurowane z poszanowaniem pierwotnej estetyki i klimatu wiejskiego siedliska oraz troską o zachowanie oryginalnej, charakterystycznej architektury. Fasady i wykończenia budynków tworzą harmonijną całość o charakterze schludnego, odrestaurowanego z troską o najmniejszy detal gospodarstwa, a wnętrza kryją nowoczesne wykończenie i wyposażenie

Opis

Posiadłość położona w odległości 1,0 km od najbliższej wioski, pomiędzy dwoma znaczącymi kompleksami leśnymi na terenie województwa wielkopolskiego. Składa się z trzech budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 520 m2, zlokalizowanych na całkowicie ogrodzonym i monitorowanym przez system kamer terenie o łącznej powierzchni 15010 m2 (teren istniejącej zabudowy mieszkaniowej: 1480 m2 oraz teren leśny wyłączony z zabudowy: 13530m2). Brama wjazdowa na teren posiadłości sterowana jest przy pomocy pilota. Wszystkie budynki powstały przy użyciu materiałów naturalnych, takich jak drewno, cegła, dachówka ceramiczna. Pomieszczenia znajdujące się w budynkach wyposażono w stylowe meble i urządzenia idealnie wpisujące się w wiejski charakter posiadłości. Mieszkańcy i użytkownicy posiadłości mogą korzystać z własnego ujęcia wody oraz z wody wodociągowej. Posiadłość jest całkowicie skanalizowana i wyposażona w dwa własne zbiorniki na nieczystości. Cały obiekt jest zasilany w energię elektryczną wraz z systemem podtrzymania zasilania na wypadek przerwy w dostawie prądu. Mając na względzie wyposażenie techniczne na terenie posiadłości można prowadzić zajęcia i wykłady z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury multimedialnej. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się dostęp do internetu oraz telewizji satelitarnej. Cały obiekt został rozbudowany i zmodernizowany w latach 2012 – 2017 i wyposażony w nowe instalacje elektryczne, wodno – kanalizacyjne, alarmowe i monitoring oraz system odprowadzenia wody deszczowej. Teren całej posiadłości oświetlany jest przez system oświetleniowy wyposażony w czujki ruchu. Całość niezwykłego wrażenia posiadłości uzupełnia pięknie zagospodarowany teren wraz ze ścieżkami i tarasami z kamienia naturalnego oraz trawnik wyposażony w system sterowanego elektronicznie nawodnienia. Wspomniane powyżej lasy otaczające posiadłość pozwalają na pełne uroku spacery, przejażdżki rowerowe, grzybobrania. Są też doskonałym miejscem dla miłośników łowiectwa zarówno tradycyjnego, jak i tego z użyciem obiektywów aparatów fotograficznych.

UKŁAD POSIADŁOŚCI DOM I PARTER o powierzchni 160 m2 składa się z następujących pomieszczeń: salon z pięknym, stylowym kominkiem kaflowym jadalnia kuchnia spiżarnia łazienka sauna 3 sypialnie kotłownia Budynek jest dobrze zaizolowany przy użyciu styropianu o grubości 15 cm oraz wełny mineralnej w stropie o grubości 30 cm. Duże, jasne 3- szybowe okna PVC, wykonane wg najwyższych standardów termoizolacyjności, uzupełnione przez rolety zewnętrzne harmonizujące z kolorystyką budynku. Budynek ogrzewany jest za pomocą wydajnego kotła c.o. na ekogroszek z podajnikiem. Znajduje się tu ogród zimowy oraz zadaszony taras z rozsuwanymi, szklanymi ścianami o powierzchni razem około 24 m2 oraz nieużytkowe poddasze o powierzchni 112 m2

DOM II Został wykonany ze zmodernizowanego i przebudowanego budynku gospodarczego. Parter o powierzchni 60 m2, składający się z następujących pomieszczeń: salon kuchnia łazienka pokój zadaszony taras o powierzchni dodatkowych 30 m2 z 6?osobową balią jacuzzi oraz poddasze o powierzchni 40 m2 w skład którego wchodzą: 2 sypialnie (w tym jedna z łazienką i balkonem) antresola Budynek został dobrze zaizolowany przy użyciu 15 cm styropianu oraz 30 cm wełny mineralnej w zakresie ocieplenia dachu. W budynku znajdują się okna PCV wraz ze stylowymi drewnianymi okiennicami. Parter budynku wyposażono w klimatyczny kominek a poddasze w układ klimatyzacji dwufunkcyjnej.

DOM III Został wykonany na bazie istniejącego wcześniej budynku inwentarskiego. Po jego modernizacji powstały następujące pomieszczenia: na parterze: pomieszczenie gospodarcze kotłownia kuchnia z jadalnią 2 garaże na piętrze 3 sypialnie z łazienkami sala multimedialna na 25 osób niezadaszony taras o powierzchni dodatkowych 18 m2 Cały budynek został dobrze zaizolowany termicznie, wyposażony w nowoczesne grzejniki w pokojach i łazienkach oraz nagrzewnicę w sali multimedialnej. Zostały w nim zainstalowane nowoczesne okna PVC.

STAN PRAWNY Dom stanowi pełną własność z wydzieloną Księgą Wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Rok budowy, rozbudowy i modernizacji: 2012 – 2017 Powierzchnia użytkowa: około 540 m2 Powierzchnia działki: 15.480,00 m2 Stan posiadłości: zadbana, pełna kwiatów i zieleni, z miejscami do wypoczynku, edukacji, pracy, prowadzenia ewentualnych spotkań, szkoleń, uroczystości o charakterze zarówno biznesowym, edukacyjnym jak i rodzinnym.

STAN TECHNICZNY Stan techniczny obiektu jest bardzo dobry.

MATERIAŁY Budynek został wykonany głównie z materiałów naturalnych: cegła, dachówka ceramiczna, drewno, jak też z materiałów izolacyjnych spełniających najwyższe wymagania termoizolacyjności stosowane w nowoczesnym budownictwie (styropian, wełna mineralna i płyta izolacyjna poliuretanowa, okna 3 szybowe). DOJAZD Do posesji prowadzi droga gruntowa, gminna, prowadząca z okolicznej wsi. OGRODZENIE POSESJI Działka jest w pełni ogrodzona oraz wyposażona w system kilkunastu kamer wraz z systemem alarmowym.

OKOLICA Najbliższą okolicę stanowią malownicze tereny leśne z wielokilometrowymi szlakami spacerowymi oraz rowerowymi, bogate w grzyby i jagody.

OTOCZENIE W pobliskiej wsi znajdują się: sklep kościół rzymsko ? katolicki przystanek autobusowy W oddalonym o 20 km miasteczku znajduje się wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania: przedszkola, szkoły, bogata oferta sklepów, stacje paliw, bary i restauracje oraz pozostała nowoczesna infrastruktura handlowo ? usługowa. W bliższej odległości szkoły, przedszkola i supermarkety w odległości 7 i 11 km.

KOMUNIKACJA Posiadłość jest bardzo dobrze skomunikowana z najważniejszymi miastami regionu: Poznań 90 km (1,5 godziny) Szczecin 160 km (2 godziny) Gorzów Wlkp 90 km (1,5 godziny) Piła 50 km (40 minut) Bydgoszcz 136 km (2 godziny)

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr telefonu 668147300. Zapraszamy na prezentację!

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokalizacja

Podobne nieruchomości