Lokal użytkowy, dobra ekspozycja i dojazd | WGN Poznań

Lokal użytkowy, dobra ekspozycja i dojazd

Lokal użytkowy, dobra ekspozycja i dojazd

Lokal użytkowy, dobra ekspozycja i dojazd

Kasztanowa, Rokietnica, gmina Rokietnica, powiat poznański, Greater Poland Voivodeship, 62-090, Poland

Archiwalne

120 000zł

ID nieruchomości :

 RH-5338-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Łazienki

1

Powierzchnia

23.50 m2

Rok budowy

2008

Informacje

Oferujemy Państwu do sprzedaży niewymagający wkładu finansowego lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, handlowo – usługowym lub ekspozycyjnym w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Rokietnica przy ul. Kasztanowej. Lokal mieści się w ciągu nowoczesnych budynków z 2008 r., gdzie w parterze znajduje się ciąg lokali użytkowych, natomiast na pierwszym i drugim piętrze mieszczą się lokale mieszkalne. Budynek w którym znajduje się lokal zlokalizowany jest na nowym osiedlu, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. W samym ciągu, gdzie znajduje się lokal m.in. znajduje się gabinet kosmetyczny, kancelaria prawna, zakład fotograficzny, cukiernia, doradca finansowy. Wejście do lokalu prowadzi wprost z chodniczka znajdującego się pod filarami budynku. Dalej mamy skarpę z zielonym trawnikiem obok której znajduje się droga utwardzona. Dużym atutem jest dobra ekspozycja lokalu. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 23,5 m2. Na metraż składa się powierzchnia lokalu użytkowego (21,3 m2) oraz łazienka (2,2 m2). Lokal posiada przeszklone wejście oraz sporą witrynę. Całość jest zamykana zewnętrznymi roletami na klucz. Istnieje możliwość zamontowania podświetlanego neonu na zewnątrz. Wnętrze jest jasne, miłe i zadbane. Na podłogach znajduje się glazura. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, szafkę podumywalkową oraz toaletę . Ogrzewanie w lokalu gazowe (piec gazowy zamontowany w łazience).

Miejsca postojowe

Istnieje możliwość zaparkowania auta tuż przy lokalu przy drodze utwardzonej. Dodatkowo na tyłach budynku znajduje się zamknięty parking z możliwością wjazdu za pomocą pilota.

Opłaty

Opłata do wspólnoty wynosi ok. 110 zł/miesiąc. Dodatkowo płatny jest gaz oraz prąd wg. wskazań liczników.

Lokalizacja

Otoczenie lokalu jest dynamicznie rozwijające się. Wokół znajduje się sporo lokali, od gabinetów poprzez lokale usługowe, kancelarie oraz sklepy czy cukiernie. Nieco dalej szkoła podstawowa, stacja benzynowa oraz McDonald’s. Łatwy i szybki dojazd obwodnicą autostradową S11 (węzeł Poznań-Rokietnica w odległości 1,5 km). Odległość do innych miast: Poznań: 20 km Szamotuły: 18 km Suchy Las: 14 km Wokół sporo zieleni, zadbane drogi dojazdowe, dobra ekspozycja.

Zapraszamy na prezentację i do kontaktu pod nr telefonu 666 613 045 Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodatkowe informacje

  • zabezpieczenie: zewnętrzne rolety na klucz
  • opłata do wspólnoty mieszkaniowej: ok. 110 zł

Lokalizacja

Podobne nieruchomości

Dodaj komentarz