2 kawalerki na jednej KW, 42,25 m2, ROI 7% | WGN Poznań

2 kawalerki na jednej KW, 42,25 m2, ROI 7%

2 kawalerki na jednej KW, 42,25 m2, ROI 7%

2 kawalerki na jednej KW, 42,25 m2, ROI 7%

Jasielska, Podolany, Poznań, województwo wielkopolskie, 60-001, Poznań

Archiwalne

457 000zł

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5,5
  • 7
  • 8
  • 9
  • Plan mieszkania_Jasielska kawalerki

ID nieruchomości :

 RH-15316-property

Udostępnij

Dodano do ulubionych

Ulubiony

Wydruk

Pokoje

2

Łazienki

2

Powierzchnia

42

Rok budowy

2021

Informacje

Mamy do zaoferowania na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycyjne, z którego wydzielono dwie niezależneprzytulne kawalerki. Budynek, w którym znajdują się mieszkania usytuowany jest na nowopowstałym osiedlu – Park Podolany, które zostało oddane do użytku pod koniec 2021 roku. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób chcących czerpać korzyści z dochodu pasywnego, który co miesiąc przyniesie wymierne korzyści w postaci czynszu dla właściciela za wynajem dwóch niezależnych kawalerek. Szacowany zwrot z inwestycji wynosi powyżej 7%, co w obecnych czasach jest dobrym wynikiem finansowym.

LOKALIZACJA
Poznańskie Podolany charakteryzuje się szybko-rozwijającą się infrastrukturą usługowo-mieszkaniową. Nieopodal osiedla znajduje się wiele sklepów, marketów (EUROSPAR, Biedronka) pozwalających zaspokoić codzienne potrzeby.

Ponadto bardzo dobry dostęp do placówek edukacyjnych (Kampus Morasko (UAM) oraz szkoły podstawowe), przychodni, różnego rodzaju usług, paczkomatów oraz miejsc rekreacyjnych, takich jak siłownia sprawiają, że okolica jest bardzo atrakcyjna.

Przy ul. Druskienickiej oraz Jasielskiej znajdują się przystanki autobusowe, z których kursują autobusy linii 160 i 183, a samo osiedle zostało wybudowane niedaleko drogi krajowej nr 92 zapewniającej swobodny wjazd i wyjazd z miasta oraz dojazd do drogi szybkiego ruchu S11.

Odległości do najważniejszych punktów:
-EUROSPAR (100 m),
-przystanek przy ul. Jasielskiej (350m),
-przystanek przy ul. Druskienickiej (400m),
-Kampus Morasko (UAM) (4,9 km),
-szkoła podstawowa nr 62 (600 m),
-Galeria Podolany (800 m),
-siłownia Gym World (950 m),
-centrum miasta (6 km).

OPIS MIESZKAŃ
Zarówno jedno, jak i drugie mieszkanie wykończone są w podobnym stylu. Łącznikiem jest wspólny przedsionek o powierzchni 1,51 m2, w którym znajdują się osobne drzwi wejściowe.

Kawalerka 1.

-Salon z aneksem kuchennym – 17,67 m2
-Łazienka – 3,64 m2

Kawalerka 2.

-Salon z aneksem kuchennym – 15,21  m2
-Łazienka – 4,2 m2

Każda kawalerka posiada osobny taras o powierzchni ok. 19,6 m2.

Podłogi w pokojach i kuchni zostały wyłożone panelami, natomiast w łazienkach płytkami. Okna są plastikowe. W każdym z mieszkań znajduje się lodówkapłyta indukcyjnazmywarka oraz szafki i szuflady. W większym mieszkaniu można dodatkowo znaleźć piekarnik oraz pochłaniacz.

OPŁATY
Miesięczny czynsz do wspólnoty wynosi ok. 390 zł (łącznie za 2 kawalerki) i w jego skład wchodzą opłaty za: wodę, ścieki, śmieci, ogrzewanie, eksploatację. Należy dodać, że w każdym mieszkaniu zamontowane są podliczniki (woda, prąd, ogrzewanie), co pozwala na niezależne rozliczanie opłat eksploatacyjnych dla potencjalnych najemców.

Mieszkanie posiada jedno miejsce postojowe w hali garażowej, a jego zakup w cenie 30.000 zł jest obligatoryjny.

Serdecznie zapraszamy na prezentację mieszkania i zachęcamy do kontaktu.

Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodatkowe informacje

  • 2 kawalerki na jednej KW, 42,25 m2, ROI 7%: 457000

Lokalizacja

Podobne nieruchomości